2733
2734
عنوان

یه سوال رابطه ای...بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 113 پست
بی حیا خودتی .. ارتباط و حرف زدن من و خواهرم هم به خودمون مربوطه...ناراحت میشی تاپیکم نیا لطفا 

استارار اینکه شما و خواهرتون در مورد چی صحبت میکنید به هیچکس مربوط نیست.خواهرتون از شما راهنمایی خواسته،ولی خدایی تایپیکا امروز همش شده مسائل خصوصی و سایت هم پُر از آقایون بیمار.

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
یعنی توو عقد کسی رابطه برقرار میکنه؟؟

عزیزم متاهلی یا مجرد؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_5     کجایید این کاربر توجیه نشده که این حرفای ...

سلام الان یک تاپیک زدم از صبح دارن همینطوری این مدل تاپیک ها رو میزنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
خیلی بیشعور مگه چی گفته می ریزی سرش 

تاپیک اخرمو بخونین و توهین هم نکنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
شاید چون یکی از دلایل جدایی ام روابط نامشروع همسرم بود نمی تونم درک کنم ولی خودم به شخصه معتقدم ...

سلام تاپیک اخرمو بخونین

استارتر تاپیک زده راهنمایی میخواد اوه بلد نیستید راه خروجو که بلدید😏😏 حالا به جا اینکه جوابشو درست بدید همه رفتن تو عقد خواهرشو تو رابطه خواهری 

خوبه شما ها خدا و پیغمبر نیستید تعیین تکلیف میکنید 😂😒

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
سلام الان یک تاپیک زدم از صبح دارن همینطوری این مدل تاپیک ها رو میزنن

عزیزم لطفا این موضوع رو هم رسیدگی کنید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_5     کجایید این کاربر توجیه نشده که این حرفای ...

اول حرف زشت و بعدم اینجوری آره؟ واقعا امثال شماها لایق حرف زدن هم نیستید

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
اول حرف زشت و بعدم اینجوری آره؟ واقعا امثال شماها لایق حرف زدن هم نیستید

سلام تاپیک اخرمو بخونین

قفل کنین تاپیک رو شنبه هم بدین حذف کنن

2706