2733
2739
عنوان

یه سوال رابطه ای...بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه با کسانی که درمورد رابطه جنسی قبل از ازدواج ودوست پسر وروابط نامشروع هم تایپک میزنند برخورد کنی ...

ممنوع هست این تاپیک ها هم گزارش بزنین ببینیم حذف میکنیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
آره واقعا... هی باید توضیحات اضافه بدم..گفتم شاید یکی مورد اینجوری داشته بتونه راهنمایی کنه ولی... & ...

عجیبه پستهای منو تو تاپیکهاتون نمیخونین؟ قطع کنم؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728
مگه نگفتی نفقه چهارتا شارژ نیست و مهریه هم بده خوبه؟؟؟ آخه ۶۰۰تومن نفقه اونم تا زمانی که زیر عقد ...

چرا پستهای منو نمیخونین قطع کنم؟ تاپیک اخرمو بخونین

مگه نگفتی نفقه چهارتا شارژ نیست و مهریه هم بده خوبه؟؟؟ آخه ۶۰۰تومن نفقه اونم تا زمانی که زیر عقد ...

چ ربطی گلم مگه هر کی عقد میکنه همون اول باید نفقه و مهریه بگیره مگه گشنه پولشم ک سریع نفقه بگیریم اشما میگی اگ مشکل خوردن و مرده نداشتن چطور میشه گفتم مهریه میدن شارزژ نمیرن و پسش بفرستن!!!

بسه قربونت تفهیم شدن  🤣😂

فک کنم بازم احتیاج داشت😂😂

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
شاید چون یکی از دلایل جدایی ام روابط نامشروع همسرم بود نمی تونم درک کنم ولی خودم به شخصه معتقدم ...

ن قبول ندارم دختر مگه میشه گفت بخاطر نیاز جنسی اشتباهه ازدواج کنی،ولی بخاطر اینکه ببینی نتونستی نیاز همسرتو برطرف کنی و اون بره خیانت کنه،تومیتونی طلاق بگیری؟؟؟؟عزیزم من قبل ازدواج کل صحبت های دکتر فرهنگ و انوشه رو گوش دادم،هیچی نمیگم ب شماهم توصیه میکنم ارزش داره ک حتما چن قیمتشو گوش کنین،بخصوص بخصوص سخنان دکترفرهنگ رو. تا ب این ک داری اشتباه فک میکنی پی ببری. نیاز مبرم میبینم ک بری مشاورهحتما جتما یکی دوجلسه برو قبل طلاق،دادگاه ن بیرون مشاوراش بهتره

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2740