2733
2734
عنوان

یه سوال رابطه ای...بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 113 پست
یعنی توو عقد کسی رابطه برقرار میکنه؟؟

چن سالته؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب که تا این حد با آبجیت صمیمی و راحتی

کجاش خوبه !

بنظرم خواهرش اصلا قابل اعتمادنیس بیچاره شوهرش 

کاش خواهرش قبل ازازدواج معنی حریم شخصی و زندگی زناشویی رودرک میکرد😒

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
2728
خانما یه سوال ممنون میشم کمکم کنید با یه اقایی که دوست هستید ،،چقدر اجازه داره در مورد تمایلات ج ...

دوستی،تمایلات جنسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2740
دارم ۲۸ساله میشم،البته در حال جدا شدنممممم

اوه فک‌کردم سنت کمه،ک این سوالو پرسیدی،مگه میشه رابطه نداشته باشن تو عقد اما میتونه کامل نباشه.

خواهرت شمارو در جریان نعوظ شوهرش میذاره؟ 

ازم سوال میپرسید که آیا من و شوهرمم این مشکلو داشتیم یانه..میگفت شوهرم خیلی ناراحته بخاطر من

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
اره خیلیا😶 بالاخره نمیشینن همو نگاه نمیکنن ک تو خلوت

من 1 ماه عقد بودم اونم ماه رمضون بود یه روز قبل ماه عقدکریم  عید فطرم عروسی کردم شوهرم همش روزه بود 🤣😂🤣😂

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706