2733
2739
با اجازه اسى  من و دوستم سر يه پسر قهر كرديم دوست پسرش اومد كلى پيام به من داد من جوابش و نداد ...

چند سالتونه؟ چرا پدر و مادراتون دقت نمیکنن شما انقدر تو فاز دوست پسر نباشید اخه

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
وای چ ضعیف ودم دستی منم چهارروز قهریم هیچوقت نمیرم تاخودش بیادمگه مرداکین که بخوایم خودمون کوچیک کنی ...

یه وقتایی که ادم خودش مقصره یا سر چیز بی ارزش دعواش شده بهتره که بحث تموم بشه مردا همونایی که باهاشون داریم زندگی میکنیم و انتخابشون کردیم ولی خب وقتی مقصر نیستی و حقت داره خورده میشه نباید کوتاه بیای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چ ضعیف ودم دستی منم چهارروز قهریم هیچوقت نمیرم تاخودش بیادمگه مرداکین که بخوایم خودمون کوچیک کنی ...

این دیدت تهش به ضررت تموم میشه.. مورد داشتیم دقیقا همینا رو میگفت متاسفانه جدا شدن... عزیزم دیدتو اصلاح کن

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2731
عزیزم بحث ضعیف بودن نیست،تو زندگی مشترک غرورمعنا نداره،من معنا نداره،اگه بخای اینجوری باشی فقط خودتو ...

مردی که بایه قهر میره سراغ یکی دیه همون بهتر بمیره 😐😐😐ینی مازنا باید بترسیم چون اونامیرن سراغ یکی دیه

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041
عزیزم بحث ضعیف بودن نیست،تو زندگی مشترک غرورمعنا نداره،من معنا نداره،اگه بخای اینجوری باشی فقط خودتو ...

دقیقاا البته فکر کنم ایشون متاهل نباشه.. نمیدونم همسرشو گفت یا دوست پسرشو

این دیدت تهش به ضررت تموم میشه.. مورد داشتیم دقیقا همینا رو میگفت متاسفانه جدا شدن... عزیزم دیدتو اص ...

نه من اینطورنیس خداروشکر 😂😂ما همودوست داریم بهم اعتمادداریم ولی وقتی مقصرخودشه مگه خرم برم منت کشی سنگین جلومیرم

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041
مردی که بایه قهر میره سراغ یکی دیه همون بهتر بمیره 😐😐😐ینی مازنا باید بترسیم چون اونامیرن سراغ یکی ...

عزیزم با یه قهرنمیره،وقتی شما میگی من اصلا نمیرم منت کشی،چهارروزم بگذره باید اون بیاد مطمعن باشه ۲بارمیاد۳بارمیاد دیگه خسته میشه

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏
2740

دوقلودارم گلم😐😐

عزیزم با یه قهرنمیره،وقتی شما میگی من اصلا نمیرم منت کشی،چهارروزم بگذره باید اون بیاد مطمعن باشه ۲با ...

چون اکثرقهرامون بخاطراونه

آها دوست پسر بحثش جداست،که اگه رفتم مهم نیست،ولی خوب زن وشوهر خیلی فرق میکنه

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏
چون اکثرقهرامون بخاطراونه

وقتی همیشه مقصراونه بله شما حق داری،آخه یه جوری گفتی که انگاراگه خودتم مقصرباشی بازم جلو نمیری

آها دوست پسر بحثش جداست،که اگه رفتم مهم نیست،ولی خوب زن وشوهر خیلی فرق میکنه

بخدامتاهلم ۲۱سالمه دوقلوهم دارم😐

2706