2733
2734
عنوان

بی بی چک 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 83 پست
مردا هیچوقت زیر بار نمیرن که مشکل دارن. من چند ماه اول اقدام ک نمیشد انقد رفتم دکتر.صدا دکترم درومد ...

ههعی بعضی مردا نوبرن

چقد ما خانوما مظلومیم خدایی اینهمه خودمونو اذیت کنیم... از آخر بگن مشکل از تویه

من اگه تا هفته دیگه بارداریم مشخص شد ک هیچی وگرنه حتمن میرم و میگم واس شوهرم آزمایش بنویسن 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
ایشالا...  منم پهلوم درد میکنه مخصوصن چپیه دستو پام سرده انگار یخ ریختن روم

من اون ماهی که باردار شدم سینه هام بشدت سفت شده بود و درد پریودی داشتم 

اینا مهماش بود 

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اون ماهی که باردار شدم سینه هام بشدت سفت شده بود و درد پریودی داشتم  اینا مهماش بود

در حال حاضر بیشتر از هرچیزی درد سینه دارم ینی شدیده

ممنون گلم بابت راهنماییات 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
ای جونم واقعن احسنت ب شوهرت کم پیدا میشه مردی ک دلگرمیه زنش باشه و با تموم وجودش تشویقت کن ک ناامید ...

اره واقعا فوق العادس از این نظر الان هم دوسال ازدواج کردم هرکی بهش میگ چرا بچه نیوردی زودتر میگ خب اول شرایط نبود الان شرایط بچرو داشتیم....و خیلی هم خدایی تو دوران بارداریم کنارمه و اصلا اصلا هیچ حرف ناراحت کننده ای نمیزد الانم نمیزنه حتی قبلا بحثس میشد با یکی میومد میگفت الان بخاطر اینکه من عصبی نسم نمیگه اصلا...

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2731
ههعی بعضی مردا نوبرن چقد ما خانوما مظلومیم خدایی اینهمه خودمونو اذیت کنیم... از آخر بگن مشکل از توی ...

ب نظرم شوهرت بره پیش متخصص اورولوژی

چون دکتر زنان آزمایش اسپرم مینویسه یبار میبینی آزمایشش خوبه ولی مشکل واریکوسل داره ک باردار نمیشی یا پرولاکتینش بالاس.

متخصص اورولوژی همون متخصص مردان هست معاینه میکنه آزمایشات مخصوص هم میده ک خیالت راحت باشه.

الان شوهر من مشکل اسپرم داره واریکوسل هم داره ک باید عمل بشه. اگ پیش متخصص مردان نمیرفت نمیفهمیدیم

آخه چن ماهیه اقدامم این ماه خیلی علائم داشتم 

عزیزم‌ علائمات چی بودن؟

❤️عزیزم همیشه به یاد داشته باش تو از آنچه باور میکنی جسور تر ، آنچه فکر میکنی قوی تر و بیشتر از آنچه که فکرش را بکنی عزیز و محبوب هستی💜Amirali🦋Rosha💜
اره واقعا فوق العادس از این نظر الان هم دوسال ازدواج کردم هرکی بهش میگ چرا بچه نیوردی زودتر میگ خب ا ...

ای جانم 

خدا خیرش بده... 

شوهرمنم هوامو داره خیلیم خوبه خداییش کمکم بوده همه جا

ولی خب اوایلی ک اقدام داشتیم بخاطر تنبلی یکم ته دلمو خالی کرد ولی الان زمین تا آسمون فرق کرده خدارو شکر 

ب نظرم شوهرت بره پیش متخصص اورولوژی چون دکتر زنان آزمایش اسپرم مینویسه یبار میبینی آزمایشش خوبه ولی ...

آهان پس بهتره بره متخصص اورولوژی 

چشم حتمن اوکی میکنم وقت میگیرم ک زودتر بفهمیم مشکل از کجاس

2740
عزیزم‌ علائمات چی بودن؟

کمردرد سینه درد پهلو درد و گاهی زیر دلم درد میگیره 

ترشح هم داشتم ولی خب کمتر شده نسبت به قبل 

کمردرد سینه درد پهلو درد و گاهی زیر دلم درد میگیره  ترشح هم داشتم ولی خب کمتر شده نسبت به قبل& ...

ان شاا...ک باردارباشی گلم. براماهم دعا کن‌منم باشم. منم موعدم ۳ روز دیگ هس همش حس پری دارم

از وقتی پری تموم شد از ۸سیکل تا ۱۵سیکل ی شب درمیون اقدام داشتم از روز ۱۳ سیکل سینه دردشروع شد.همیشه سینه دردم ۳ روز قبل پری بود اما اینبار زودتربود.💛ان شاا...ک منم نی نی داشته باشمم

❤️عزیزم همیشه به یاد داشته باش تو از آنچه باور میکنی جسور تر ، آنچه فکر میکنی قوی تر و بیشتر از آنچه که فکرش را بکنی عزیز و محبوب هستی💜Amirali🦋Rosha💜
ایشالا بارداری عزیزم الهی ب حق امام حسین این ماه هردومون باردار باشیم... 

انشاالله...حالا باز دوباره بیبی بزن چن روز دیگه خبرشو بده منو صدا کنی حتمااااا

ای حال نامعلوم...آروم باش آروم...!!!🖤
ان شاا...ک باردارباشی گلم. براماهم دعا کن‌منم باشم. منم موعدم ۳ روز دیگ هس همش حس پری دارم از وقتی ...

انشالله عزیزجان 

امیدوارم خدا هیچ منتظریو چشم انتظار نذاره... 

اینماه هممون مامان شیم ب حق علی

منم خیلی سینه دردم تا حالا اصلن سینه درد نمیشدم قبل پری و حس میکنم الاناس ک پریود شم

انشاالله...حالا باز دوباره بیبی بزن چن روز دیگه خبرشو بده منو صدا کنی حتمااااا

رو چشام عزیزدلم 

یه 4. 5 روز دیگه دوباره میزنم ب امید خدا الهی این ماه مامان شم😔💖

امیدوار باش انشاالله ک هستییی

مرسی قربونت برم☺️🥰