2733
2739
عنوان

بی بی چک 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 83 پست

من انگار به دکتر بندم هم بارداری اولم 6 ماه اقدام بودم حامله نمیشدم رفتم دکتر ماه اول باردار شدم 

برای دومی  ده ماه اقدام بودم حامله نشدم بازم رفتم دکتر قرص دوفاستون داد ماه اول باردار شدم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
منم دیروز کلا کارم گریه بود.دو روز عقب انداختم روز سوم ک خاستم بی بی چک بزنم پریود شدم.خیلی حالم گرف ...

من راضیم اگه باردار نیستم همین الان پریودشم

چون این مدت خیلی اذیت شدم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا میتونم پنجاه درصدی بهت بگم باردار باشی نینیت پسره 😂😂چون منم وروجکم پسر بود ک بتا دیر رفت با ...

خخخخ الهی بگردم عزیزدلم ایشالا ک صحیح و سالم بیاد بغلت گلم

ولی اگه پسر بشه ک دیگه باباش از خوشحالی سکته میکنه 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
خیلی بده بخدا چرا مردا اینجورین اخه😔 حتی چن بار اوایل بهم گف تو حامله نمیشی فقد بخاطر تنبلی تخمدان ...

انشاءالله که هستی

ببین با توجه به جواب آزمایشش بهش دارو میدن باید مصرف کنه دارو هم جواب نده باید بره عمل 

شوهر من قرار بود بره عمل که همون ماه خدا این هدیه قشنگو بهمون داد باردار شدم و نرفت

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2728
چقد درمان طول کشید گلم؟ 

من نزدیک دوماه خودم ال دی خوردم واسه کیست بعد با لتروزول و امپول یه نوع پودر گیاهی بار دار شدم من تنبلی داشتم شدید 

شوهرم خدایی خیلی دلگرمم میکرد میکفت ایشالا ماه دیک سال دیگ با اینکه تمام ابجیا داداشیا هرکی رو بگی میدونن شوهرم عاشق بچس ارزو داره پنج شیش تا بچه داشته باشه ولی هیچ وقت نگفت تو حامله نمیشی....حتی از بس دوسال بی بی خرید واقعا عید بود ک عقب انداختم خجالت میکشیدم بهش بگم بخر گفتم چون میدونه و اگ منفس باشه میخوره تو ذوقش ب مامانم گفتم خرید ک زدم ودیدم بله باردارم...بهش گفتم و کلی خوشحال شد باور نمیکرد تا رفتم سونوگرافی مطمن شد

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
من انگار به دکتر بندم هم بارداری اولم 6 ماه اقدام بودم حامله نمیشدم رفتم دکتر ماه اول باردار شدم&nbs ...

ظاهرن منم باید خودمو متصل کنم ب دکتر

چن بار رفتم ولی خب همه چی اوکی بوده فقد مشکل تنبلی دارم ک اونم رو به بهبوده

خخخخ الهی بگردم عزیزدلم ایشالا ک صحیح و سالم بیاد بغلت گلم ولی اگه پسر بشه ک دیگه باباش از خوشحالی ...

اره....چون بچه پسرا معمولا بتاشون دیر میره بالا و قلبشون زودتر تشکیل میشه 

حتما تگم کن اگ باردار بودی و بعد جنسیتو فهمیدی😊

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2740
خیلی بده بخدا چرا مردا اینجورین اخه😔 حتی چن بار اوایل بهم گف تو حامله نمیشی فقد بخاطر تنبلی تخمدان ...

مردا هیچوقت زیر بار نمیرن که مشکل دارن.

من چند ماه اول اقدام ک نمیشد انقد رفتم دکتر.صدا دکترم درومد ک خانووووم شما مشکلی نداری انقد خودتو از این دکتر به اون دکتر ننداز.شوهرت آزمایش بده. قرص داد از شانس همون ماه باردار شدم ک ۲ ماهه سقط شد.پوچ بوذ.الان یکساله اقدامم نمیشه بزور بردمش اورولوژیست گفت مشکل داره ولی هنوزم ک میدونه میگه نه تو مشکل داری ک بچه دار نمیشیم

انشاءالله که هستی ببین با توجه به جواب آزمایشش بهش دارو میدن باید مصرف کنه دارو هم جواب نده باید بر ...

آهان مرسی عزیزم پس راه طولانی پیش رومه... 

خدارو شکر نیاز ب عمل نداشتن شوهرت 

امیدوارم شوهر منم نیاز ب عمل نداشته باشه... 

گلم یه سوال؟شما پهلو دردم داشتی؟ 

آهان مرسی عزیزم پس راه طولانی پیش رومه...  خدارو شکر نیاز ب عمل نداشتن شوهرت  امیدوارم ش ...

انشاءالله نیازی نباشه

آره بابا انگار سیخ میکردن تو پهلوم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
من نزدیک دوماه خودم ال دی خوردم واسه کیست بعد با لتروزول و امپول یه نوع پودر گیاهی بار دار شدم من تن ...

ای جونم واقعن احسنت ب شوهرت کم پیدا میشه مردی ک دلگرمیه زنش باشه و با تموم وجودش تشویقت کن ک ناامید نشی

نمیگم شوهرم نیس ولی اوایل تو دلمو خیلی خالی کرد 

داداش منم همینجوریه با وجود اینکه خانومش بچش سقط شد بازم مث پروانه دورش میچرخید و ناز و نوازشش می‌کرد 

اسی انشاالله ک حامله ای...دعا کن منم اینماه حامله باشم...منم س ماهه اقدامم

ایشالا بارداری عزیزم الهی ب حق امام حسین این ماه هردومون باردار باشیم... 

اره....چون بچه پسرا معمولا بتاشون دیر میره بالا و قلبشون زودتر تشکیل میشه  حتما تگم کن اگ بارد ...

چشم عزیزدلم من آبجیم بیبی زد منفی بود بد رف آزمایش فهمید بارداره و بچش پسر بود مث شما 

اگه باردار بودم حتمن تاپیک میزنم یا لایک یا تگت میکنم

انشاءالله نیازی نباشه آره بابا انگار سیخ میکردن تو پهلوم

ایشالا... 

منم پهلوم درد میکنه مخصوصن چپیه

دستو پام سرده انگار یخ ریختن روم