2733
2734

کیپاپر چیه ؟مربوط به کره ایاس ؟

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام اسی بچه ها ببخشید اومدم اینجا یه سوال دارم میخام تاپیکمو کپی کنم ادرسشو برا نی نی یار که تاپیکم ...

انگشت بزار رو عنوان تاپیکت نگهدار بعد بزن رو کپی لینک بعد برو تو تاپیک نی نی یار اون قسمت که کامنت میزاری انگشتت رو فشار بده گزینه چسباندن میاد بزن روش بعد ارسال کن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
سلام اسی بچه ها ببخشید اومدم اینجا یه سوال دارم میخام تاپیکمو کپی کنم ادرسشو برا نی نی یار که تاپیکم ...

برو تو تاپیکت چند ثانیه انگشتت رو نگه دار روی عنوان تاپیکت،یه جدول میاد نوشته کپی پیوند بزن رو اون

انگشت بزار رو عنوان تاپیکت نگهدار بعد بزن رو کپی لینک بعد برو تو تاپیک نی نی یار اون قسمت که کامنت م ...

مرسی عزیزم ببین میرم تو نی نی سایت خودم اونجایی که تاپیک درست کردم رو موضوع تاپیکم انگشتمو نگه میدارم مینویسه کپی پیوند نوشتار درسته؟؟؟؟

مرسی عزیزم ببین میرم تو نی نی سایت خودم اونجایی که تاپیک درست کردم رو موضوع تاپیکم انگشتمو نگه میدار ...

آره همینه بزن رو کپی لینک

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706