2737
2739
سلام واقعا بدون تست نمیشه گف علایمتون ک ب بیماری میخوره،،قبلا تماس بافرد مشکوک داشتین؟؟دارو چی بهتون ...

سرفه وحالت وتهوع وبدن درد نه گلوم. درد میکنه عفونت کرده ببخشید چون خلط عفونی دارم بقیه مسائل نه دحترم تک وتوک سرفه میکنم با کسی که درتماس بودم اون میگه سرما خوردم وحالش بهتر 

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
سرفه وحالت وتهوع وبدن درد نه گلوم. درد میکنه عفونت کرده ببخشید چون خلط عفونی دارم بقیه مسائل نه دحتر ...

اگ فقط خلط هست نمیشه گف ولی باز رعایت کنیداگ خواستین داروبگم

شادی روح علمدار کانال کمیل،کسی ک قطعا ازاولیای خداست و مصداق ایه عند ربهم یرزقونن ،،شهید ابراهیم هادی صلوات 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ فقط خلط هست نمیشه گف ولی باز رعایت کنیداگ خواستین داروبگم

اره ممنون میشم باردارم وخیلی نگرانم

اره ممنون میشم باردارم وخیلی نگرانم

چون باردارین بهتره پزشکتون دارو بگه ولی اموکسی سیلین داروی ایمنی هست بعلاوه جوشونده عسل واب ولرم ،،غرغره اب نمک،غرغره کردن دیفن هیدرامین ولی نخورین و بخور گرم

شادی روح علمدار کانال کمیل،کسی ک قطعا ازاولیای خداست و مصداق ایه عند ربهم یرزقونن ،،شهید ابراهیم هادی صلوات 
2731
چون باردارین بهتره پزشکتون دارو بگه ولی اموکسی سیلین داروی ایمنی هست بعلاوه جوشونده عسل واب ولرم ،،غ ...

دکتر دیفین هیدرامین داده نخورم البته تاثیری هم نداره 

برادر زلده منن ریه اش در گیره چقدر طول می کشه تا بهبودی چه سفارشی دارید

گیاه زوفا دم کردش خیلی خوبه برای عفونت ریه مادرشوهر و برادرشوهر منم کرونا گرفته بودن بخدا همه میگفتن مادرشوهرم دورازجون میمیره چون بنده خدا شیمی درمانی هم میشد ولی با همین گیاه زوفا و آب هویج و گلاب و پونه و عناب خوب شدن 

دکتر دیفین هیدرامین داده نخورم البته تاثیری هم نداره 

اموکسی سیلین250 هر6ساعت بخورین بعلاوه کارای ک گفتم،سیر یادتون نره خوب میشین

سلام دوموضوع مطرحه،،،تست کاذب اره هست اما ما تواین شرایط علاوه برتست علایم هم مهمن،، وموضوع بعدی این ...

سلام 

علایمش خستگی ببخشید ی نصفه روز اسهال تبش اول۳۷.۶ ولی فرداش دماشو گرف ۳۷.۱ بود گلودرد و چرک بود شغلشم پرستار nicu و همیشه با مترو میره و میاد 

ب هدنرسشون اینارو گفت و گفتن بیا تست بده تست داد منفی شد ی آزامایش خونم هست اونو داد گفتم نرماله 

ولی آخه با این علایم مگه میشه نرمال باشه خودش میگه آزمایشگاشون بعصی وقتا اشتباه میکنه و  میگف تو آزمایشش هموگلوبینش نرمالو بالا بوده در صورتیکه همیشه کم خونی شدید داره واسه همین میگه احتمالا اشتباه بوده جواب 

برا قرنطینه هم بهش گفتن چون همه چیت نرمال بوده استعلاجی نمیدیم بهت بزور ۱ شیفتشو استعلاجی گرف اونم با کلی حرف و منت 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2740
دارو چی میخوردی فقط علائمت این بود ریه ات در گیر بود چند روز گذشته

دارو البته باید حتمن دکتر بنویسه ولی برای من کپسول زینک ویتامین سی کپسول سویداک قرص روماکین فاموتادین شربت و سه تا سرم در سه روز بخاطر ضعف بدنی داخلش آمپول بکمپلکس و ضدتهوع توصیه نمیشه استفاده کنید فقط دکتر

ریه ام درگیر بود بعلایم توجه نمیکردم متاسفانه ده درصد از ناف ریه ام درگیره و فقط زمان میبره ریه سالم بشه

سلام  علایمش خستگی ببخشید ی نصفه روز اسهال تبش اول۳۷.۶ ولی فرداش دماشو گرف ۳۷.۱ بود گلودرد و چ ...

دارو هاش چین؟؟ 

دارو هاش چین؟؟ 

ی سرم زد فقط با ی استامینوفن 

دیگه هیچ دارویی مصرف نمیکنه دکتر بیرونم نرفته سرفه ای نداره 

بنظرت لازمه بره یبار دیگه تست بده خودش ک میگه نمیرم خیلی ترسیده بود از اون تسته 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
ی سرم زد فقط با ی استامینوفن  دیگه هیچ دارویی مصرف نمیکنه دکتر بیرونم نرفته سرفه ای نداره  ...

ن نیاز نیس فقط اک پدرمادرتون پیشتونن رعایت کنه و اگ دوسدارین داروبگم اک میدونید مصرف میکنه

ن نیاز نیس فقط اک پدرمادرتون پیشتونن رعایت کنه و اگ دوسدارین داروبگم اک میدونید مصرف میکنه

دقیقا واسه مامان بابام نگرانم چون سنشون بالاست 

دارو رو بیزحمت بگو آره بهش میگم ک مصرف کنه 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
اموکسی سیلین250 هر6ساعت بخورین بعلاوه کارای ک گفتم،سیر یادتون نره خوب میشین

واقعا ممنون

دقیقا واسه مامان بابام نگرانم چون سنشون بالاست  دارو رو بیزحمت بگو آره بهش میگم ک مصرف کنه&nbs ...

ازیترو250 

ویتامین سی جوشان

ویتامین دی50000 یکی

التادین روزی سه تا اگ مشکل معده نداره

بدن دردشم اگ هست ناپروکسن250روزی سه تا قبلش پنتو پرازول،لانسو پرازول یادکس لانسو بخوره،اگ تونست لوراتادین10شبی یکن یا کلداکس هر6تا8ساعت،،،اب نمک غرغره کنه،عسل،اویشن،سیر ومایعات گرم وبخور گرم بدن

داروی