2733
2739
برادر زلده منن ریه اش در گیره چقدر طول می کشه تا بهبودی چه سفارشی دارید

حداقل سه هفته هیچ جا نره و قرنطینه و بعدم هرگز استرس نداشته باشه فقط ماهیچه و خوراک نرم و سبزیجات تمیز اصلا بیرون نره تا بعد چندماه ریه بازسازی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترسین خواهرم استرس نداشته باشین بااین شرح حال خیر،،کارخودمن برخورد با کرونا مثبتان

یه چیزی بپرسم؟راستش یه نخ از موهام رفته بود داخل چشمم منم بدون اینکه دستم تماسی با خود چشمم داشته باشه اصلا دستم داخل چشمم نرفت مو رو برداشتم بعدش داخاچل خونه صورتمو کلی با آب و صابون سشتم موهامو با صابون شستم جوری که صابون داخل چشمم رفت اما بازم نگرانم.واقعا جای نگرانی نداره؟

2728
یه چیزی بپرسم؟راستش یه نخ از موهام رفته بود داخل چشمم منم بدون اینکه دستم تماسی با خود چشمم داشته با ...

ن باخیال راحت بخوابین نگران نباشین 

شادی روح علمدار کانال کمیل،کسی ک قطعا ازاولیای خداست و مصداق ایه عند ربهم یرزقونن ،،شهید ابراهیم هادی صلوات 
نترسین خواهرم استرس نداشته باشین بااین شرح حال خیر،،کارخودمن برخورد با کرونا مثبتان

ی سوال

خواهرم گلوش چرک کرده بود و گلودرد شدید داشت رفت برای پی سی ار 

جواب اومد و منفی شد ولی همچنان گلودردو خستگیو داره 

بنظرت امکانش هست منفی کاذب باشه یا ن تو کرونا و این تستش منفی  کاذب وجود نداره 

فقط ی چیزی میگف موقع تست اون چیزی ک باهاش تست میگیرن و تا حلقش نبرده امکانش هست تسته غلط بوده باشه

There is GOD💚💚💚   ..                                               
ن باخیال راحت بخوابین نگران نباشین 

ممنون از راهنماییتون واقعا سپاس خیلی نگران بودم تاپیک قبلی ک زدم یکی بهم گفت کرونا مبارک اصلا دیگه داغون شدم.ببخشید میشه یکم راهنمایی کنید ک چطور و کجا بیشترین امکان انتقال هست؟ چون بعضیا تو سایت میگن ما با ماسک و رعایت کامل بعد از چند ماه رفتیم از خونه بیرون گرفتیم

2740
ی سوال خواهرم گلوش چرک کرده بود و گلودرد شدید داشت رفت برای پی سی ار  جواب اومد و منفی شد ولی ...

سلام دوموضوع مطرحه،،،تست کاذب اره هست اما ما تواین شرایط علاوه برتست علایم هم مهمن،، وموضوع بعدی اینکه با داشتن خلط و گلودرد نمیشه با یقین گف نیست پس بهترین ومنطقی ترین کار رعایت وچند روزقرنطینه هست اگ شرح حال کاملی از شهر،شغل،بیماری زمینه ای و علایف بدی بهتر راهنمای کنم

شادی روح علمدار کانال کمیل،کسی ک قطعا ازاولیای خداست و مصداق ایه عند ربهم یرزقونن ،،شهید ابراهیم هادی صلوات 
ممنون از راهنماییتون واقعا سپاس خیلی نگران بودم تاپیک قبلی ک زدم یکی بهم گفت کرونا مبارک اصلا دیگه د ...

خواهش وظیفس ،،من همکارام گذفتن وباهم تو یک پایگاه بودیم ومریض کرونای داریم هر روزتقریبا،ماسک وماسکو شستشو دستها کافیه

خواهش وظیفس ،،من همکارام گذفتن وباهم تو یک پایگاه بودیم ومریض کرونای داریم هر روزتقریبا،ماسک وماسکو ...

خیلی ممنون خدا خیرتون بده انشالله خداقوت.. پس نیازی به تست و قرنطینه نیست؟

سلام دوموضوع مطرحه،،،تست کاذب اره هست اما ما تواین شرایط علاوه برتست علایم هم مهمن،، وموضوع بعدی این ...

میشه منم راهنمایی کنی گلو.درد داشتم هم من هم دخترم ابریزش بینی شدید اشک چشم الان دخترم خوب دوروز دکتر رفتم گفت گلوت قرمز ولی دل درد دارم معدم انگار میسوزه یعنی کرونا 

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
خیلی ممنون خدا خیرتون بده انشالله خداقوت.. پس نیازی به تست و قرنطینه نیست؟

خواهش ن نیازی واقعا نیست و ذهنتون درگیر نکنید اک علایم داشتین اونموقع برین خدای نکرده

میشه منم راهنمایی کنی گلو.درد داشتم هم من هم دخترم ابریزش بینی شدید اشک چشم الان دخترم خوب دوروز دکت ...

سلام واقعا بدون تست نمیشه گف علایمتون ک ب بیماری میخوره،،قبلا تماس بافرد مشکوک داشتین؟؟دارو چی بهتونطدادن؟؟سرفه؟استفراغ،،؟؟بدن درد....