2737
2734
عنوان

بچه ها برا بابام دعا کنید تو رو خدا😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 19 پست
خوب میشه بابا مادر شوهر و پدرشوهر خواهرم گرفتن ۸۰ سالشونه هزار جور مرض دارن یکیشون دیابت داره ولی خو ...

جدی؟بابای من بیمارستان بستری شد دیگه امشب زنگ زد بیاید دنبالم منو بیارید خونه خیلی روحیش خراب شده بود بهش گفته بودن تستش مثبته.عموم رفت رضایت داد الانم رفته خونه ان شاءالله فردا ببریمش متخصص دارو بده

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
عزیزم یکی از اشناها ۶۰ درصد ریش درگیر شد و داغون بردنش بیمارستان با سن شصت و خورده ای امرو با حال خو ...

خدا کنه فقط زودتر تموم شه این بیماری لعنتی. 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم یکی از اشناها ۶۰ درصد ریش درگیر شد و داغون بردنش بیمارستان با سن شصت و خورده ای امرو با حال خو ...

خدا رو شکر که خوب شدن آشناتون ان شاءالله که بابای منم خوب شه زودتر.بعد از ظهر با هم حرف زدیم حالش خیلی خوب بود بهش گفتن تستش مثبته روحیشو باخته بود دیگه

2731
داروی امام کاظم بهش بدین اینجا سرچ کن هرکی ۳شب خورده خوب شده یاخفیف گرفته

داریم داروی امام کاظم ممنونم گفتی حواسم نبود بهش الان به مامانم پیام میدم بده بهش خودشو آبجیمم بخورن