2733
2739

تست کرونای بابام مثبت شد.حالم خیلی بده 😢😢😢خواهش میکنم دعا کنید حالش خوب شه بابام دیابت داره آسم دار.شکر خدا ریش درگیر نشده تو سی تی اسکنش مشکلی نبود.الان ۷ روز از شروع علائم گوارشیش گذشته امکان داره بازم ریش درگیر شه؟

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

انقد گریه کردم دیگه اشکام نمیاد دارم دق میکنم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله بلا دوره وچیزی نیست

ان شاءالله🙏لطفا دعا می کنید براش 

انقد گریه کردم دیگه اشکام نمیاد دارم دق میکنم

ناراحت نباش انشاا... که درگیر نمیشه اطرافیان من هر کی علائم گوارشی داشت ریش درگیر نشد مثلا خواهرم ریش درگیر بود و گوارشی نداشت ولی شوهر و بچه هاش گوارشی بودن ولی ریه درگیری نداشت

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
نگران نباش گلم خدا بزرگه نذر کن براش انشاالله خوب میشه

ممنونم عزیزم‌.❤صلوات نذر کردم.دلم هم برا بابام آشوبه هم نگران آبجیمو مامانم هستم 

2738
ناراحت نباش انشاا... که درگیر نمیشه اطرافیان من هر کی علائم گوارشی داشت ریش درگیر نشد مثلا خواهرم ری ...

خدا کنه بابای منم همینطوری باشه زودتر خوب شه😔ممنونم از دلگرمیت گلم❤

@تنها8172   تنها دوستم تو نی نی سایتی برا خانوادم دعا کن عزیزم

عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن به زودی خوب خوب میشن دیگه از درگیریش گذشته

ان شاءالله که همینطور باشه واقعا یکم از استرسم کم شد نظراتو خوندم ممنونم عزیزم❤

خدا کنه بابای منم همینطوری باشه زودتر خوب شه😔ممنونم از دلگرمیت گلم❤

خوب میشه بابا مادر شوهر و پدرشوهر خواهرم گرفتن ۸۰ سالشونه هزار جور مرض دارن یکیشون دیابت داره ولی خوب شدن اونم تو خونه بیمارستان هم نرفتن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ان شاءالله که همینطور باشه واقعا یکم از استرسم کم شد نظراتو خوندم ممنونم عزیزم❤

عزیزم یکی از اشناها ۶۰ درصد ریش درگیر شد و داغون بردنش بیمارستان با سن شصت و خورده ای امرو با حال خوب مرخص شده بنده خدا ...اصلاااااا نگران نشو که ماله شما گوارشیه 

2706