2737
2739
تو همون مغازه یکی بود23تومن

نه بابا😐😶ماه پیش ۱۶تومن بودا

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باباوالااون موقع هم گرون بودواسمون. طلا18هزارتومن بودولی نداشتیم که مثلانیم کیلوبخریم. یاسکه 50هزارب ...

اره اما

برای من۵سال پیش۱۵۰ تومن ناقابل هیچ پولی نبود

پول توجیبیم بود

اما الان همون۱۵۰تومن برام خیلیه

۱۰۰تومن ۱۰۰تومن جمع میکنم تا بتونم ی وسیله بخرم

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

عزیزم من الان ۶ساله دارمش آخ نگفته نه لرزشی داره نه صدایی.

خیلی ازش راضی هستم

خیلی هم تمیز میشوره 

💙گروه آبی💙قد:۱۷۱😍 وزن شروع:۶۸ هدف:۵۸👌                   به امید سازندگی نه بازندگی💪💪💪                 
2738
دوستان مغزم هنگه  نمی‌دونم چرا اسم دستگاهی که باهاش گوشت چرخ میکنی ۱,۲,۳میگن بهش  اسم ای ...

اون ماشین کوفته هس میکس میگن منم دارم از اینا میگی

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
من واسه جهازم سامسونگ خریدم 450هزارتوماااان    

اون زمونم همون ۴۵۰تومن پول زیادی بود دیگه...ارزش پول اومده پایین براهمین

عزیزدلم من عروس ۹۷ هستم از ۹۷ تا الان فقط دو ساله 

لباسشویی ال جی جدیدترین مدل ۷ کیلویی رو خریدم ۳/۵

برای یه لباسشویی ۱۱ تومن خیلییییی زیاده

بازم شکر خدا که تونستی بخری

تو ایرانیا اسنوا و پاکشوما خوبه

فقط سعی کن پودر ماشین و درجه یک بگیری

بوس بهت نوعروس آینده

دست پدرت رو هم ببوس

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2706