2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تایدت چیه ما خونه بابام ماشین لباسشویی مون ابساله 12ساله داریم ولی لک اینارو نمیبره 

یا پریل یا پرسیل میزنم یکی دیگه هم هست اسمش یادم نیس 

منکه لباسامو برق میندازه دیگه نمیدونم از شما هم خوب دربیاد یانه

تلویزیون سامسونگ ۵۵شده ۳۰میلیون

🤦🤦🤦من چهار سال پیش کل وسایل برقیام حدود ۲۰ تومن شد ،الان حساب میکنم حدود ۲۰۰ میلیونه ،در حالی که درآمدها فرقی نکرده،یه پسر و دختر جوون دیگه به چه امیدی ازدواج کنن😔

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2728
2738
چند سال پیش😃 من ۴سال پیش خریدم۲وخورده سامسونگ اونموقع ادواش۳و۲۰۰بود هی یادش بخیر

سال 87.تازه همه میگفتن چه خبره 450تومن دادی فقط لباسشویی. خواهرشوهرم همون سال ابسال خرید110تومن. 

دیگه غم ادامه دارنیستم  
خدایا۱۱تومن دوو😢😢 چرا هیچی درست نمیشه اخه  الجی۵تومن بود😭😭😭

ما دوسال پیش خریدیم ۴تومن

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
کی

عزیزم من ۷ ساله دوو دارم عالیه از هرنظری من بدی ندیدم

مادرشوهرم سامسونگ داشت میگفت بد میشوره یه روز دیدم لباس چرک رو با تاید زیاد گذاشت ۲۰ دقیقه گفتم خب معلومه تمیز نمیَشوره بستگی داره چطور از ماشینت استفاده کنی

من پیچای ماشینو نگه داشتم بخاطر شغل همسرم هرسال جابجایی داریم تو جابجایی پیچا رو میبندیم صدمه نمیبینه اینو واسه اون دوستمون گفتم ک میخوان ماشینو تازه استفاده کنن

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
2706