2737
2734
عنوان

خانمااا یه سوال دارم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=157623740]عزیزم شما میدونید خارش شکمی بخاطر چیه 😢😢😢😢😢😢[/Qاجی نه فدات شم‌نمیدونم فقط دلیل خارش واژنو‌میدونم

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2731
الان شرایطشو داشتم میرفتم ینی یه نفر تجربه مشابه نداشته

اگه درد مال کیست باشه برای آروم شدنش چای زنجبیل بخور زیر شکمت رو هم با روغن زیتون گرم ماساژ بده آروم میشه، چند روز انجام بده اگه کوچیک باشه رفع میشه، زیر شکمتو گرم نگه دار

خدایا شکرت😊
موهیتا جان یک سوال برای عفونت از کجا میفهمه؟ اونم سونو؟

راه اصلیش تا جایی که میدونم همون سونوگرافی هست

ولی آزمایش خون هم میگیرن

اون اپلیکیشنم من از اپ ستور گرفتم

ولی نبود هم مهم نیست مشابهش زیاده

فقط چون پلی کیستیک هستی و پریودات نامنظمه حتما یه روشی برای مونیتور کردن دوره هات داشته باش

متاسفانه نشد عکس بذارم! نه از اینترفیس اون اپلیکیشن نه از نمونه سونوگرافی عفونت تخمدان

حالا اگه حالشو داری لینک بذارم ببین

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
راه اصلیش تا جایی که میدونم همون سونوگرافی هست ولی آزمایش خون هم میگیرن اون اپلیکیشنم من از اپ ستو ...

دستت درد نکنه بزار بی زحمت خدا خیرت بده🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

آیدا هستم  
دستت درد نکنه بزار بی زحمت خدا خیرت بده🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

بیا عشقم لینک اول واسه سونوی تشخیصی التهاب تخمدان

لینک دوم اپلیکیشن مونیتور کردن دوره 

https://www.reliasmedia.com/articles/142951-pelvic-inflammatory-disease

https://apps.apple.com/us/app/period-tracker-hd/id501890785

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***