2737
2739

منم بدم میادکسی لباسامو بپوشه

نبابا عذر خواهی واسه چی 

چن وخت دیگ یادش میره خودش

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حق با شما بوده عزيزم

لباس شخصيه اونم چيزى مثل شلوار ؛ بايد حساس بود

ولي اگر ديدي هنوز ناراحته شمام خيلي جدي توضيحتو بده بگو عزيزم من حساسم وگرنه قابلتو نداشت اگر مانتو بود كمتر حساس بودم

مگه بیماری عفونی از شورت هم رد میشه؟ 

مگه همه متاهل ها بیماری دارن؟ 

لطفا هرچیز رو به متاهل ها نچسبونید میتونستی بگی دوست ندارم کسی از لباسام استفاده کنه

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
2740
حالا همون

قدیما اجازه نمیدن نه بخاطر بیماری به خاطر اینکه می‌ترسید  قبل پوشیدن رابطه داشته باشه بعد که میپوشه اسپرمی چیزی رو لباس بمونه و مجرد بپوشه  یهو حامله بشه🤣

بگو گفتن متاهلا بیماری عفونی دارن از اون ترسیدم مامان من همیشه بهمون میگه وگرنه نمیخواستم تو ناراحت ...

نه اینو بگه خیلی بدتره😂

کی گفته متأهل ها بیماری عفونی دارن آخه

اسی چه فکرایی داری😐

ضمن اینکه داشته باشه هم با یه شلوار منتقل نمیشه اگه بشوریش

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
اسی اصلا میخوای جایی ک زنداداشت میشینه شما هم‌نشین اخه اون‌متاهل هست بیماری داره 😑

عزیزان چرا برمیخورره بهتون

باور کنین راسته ،خب شلوار کلا خیلی شخصیه برای همه نه فقط مجردا ومتاهلا

ولی مجرد ومتاهل واقعا فرق دارع،نه اینکه بیمار باشن،بالخره سیستمشون فرق داره

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
عزیزان چرا برمیخورره بهتون باور کنین راسته ،خب شلوار کلا خیلی شخصیه برای همه نه فقط مجردا ومتاهلا ...

چیزی  به‌نام آب و شوینده هم وجود داره وقتی یه شوینده‌کرونا رو از بین‌میبره دیگه  کثیفیه شلوار جای خود

عشقم دخترم
2706