2737
2734
کار و درآمد را قبول دارم  ولی اصلاااا نمیشه انتظارت حتی یکسال قبل و تو ازدواج داشت دخترهای دم ...

دخترا قرار نيست باب ميل من ازدواج كنن تا توو خونه بمونن عزيزم

اين نظر شخصيه منه حالا بعضيا موافق هستن بعضيا مخالف كه مشكلي نيست ميتونن هرطور ميخوان پيش برن

ولي تفكر من اينه الان گرونيه صحيح ولي يه پسر مسئوليت پذير بايد اول شرايط مناسب داشته باشه نه اينكه بره دختر مردمم بياره با خودش بندازه توو چاه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره :-)

ببخشید ولی حالا که من قبول کردم مطمئن باش دخترای مثل من زیادن که قبول کنن این شرایطو

امیدوارم یکی از اونارو پیداکنیدو خوشبخت ترین ادم روی زمین بشی

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
2738
بصرف میوه و شیرینی:-)

آقا مبارکه آقا مبارکه گیلی گیلی گیلی به پای هم پیر شید الهی کرررررررررررررررررررررررررر

زیر لفظی منم یادت نره   الهی خوشبخت بشین مادر

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
ببخشید ولی حالا که من قبول کردم مطمئن باش دخترای مثل من زیادن که قبول کنن این شرایطو امیدوارم یکی ا ...

ینی واقعا اگ دنیای واقعی بود قبول میکردید؟؟

حالا که مُد شده ...!!کاربر سال 92 هستم..   
ببخشید ولی حالا که من قبول کردم مطمئن باش دخترای مثل من زیادن که قبول کنن این شرایطو امیدوارم یکی ا ...

بنده خدا رو سرکار گذاشتی...اینم شانس مایه یدفه خواستیم مفت خوری کنیم هااااا  

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
ینی واقعا اگ دنیای واقعی بود قبول میکردید؟؟

اره واقعا

من تحصیلاتم لیسانسه معلمم ،درست نیست گفتنش اما صورت زیبایی دارم و خانواده دلسوز و مهربونی هم دارم ولی واقعا اگه همچین شرایطی بود و صدالبته اگه از لحاظ اخلاقیات شبیه هم بودیم قبول میکردم

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
2706