2726

ما 3 تا خواهریم یه داداش پدرمم وضع مالیش معمولی هرسه تامون ازدواج کردیم جهیزیه هم بابام در حد توانش بهمون داد چیزای اضافه نخریدیم وسائل لازمه زندگی خریدیم مادرشوهرم و خواهرشوهرام تیکه ای نبود که سر قضیه جهاز به من نزنن منم سعی کردم جواب ندم چندبار تاحالا شوهرم مشکل داشته کمکش کردن هی به من گفتن که بابات باید کمکتون کنه بابات باید فلان کنه 

حالا که حامله ام انتظار دارن که بابای من سیسمونی بده به خدا ظلمه پدرم خواهر اخری تازه شوهر داده حسابی زیر قرض بدهکاری واقعا براشون سخته من موندم چجوری به شوهرم بگم البته شوهرم چیز خاصی نمیگه موندم با رفتار خانوادش چی کنم دلم میخواد اینبار جواب دندون شکن بدم بهشون 

فرشته کوچولو من بی صبرانه منتظرتیم تا بیای و به زندگیمون شادی ببخشی یه صلوات برا دخترم میفرستی که سالم بیاد بغلم 

قرار نیست خانوادش بفهمن باید انقدر شوهرتون مرد باشه که به کسی نگه منم دلم نمیخواد مامانم سیسمونی بده خودم از الان دارم پول جمع میکنم که نه به مامانم فشار بیارم نه شوهرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با شوهرتون صحبت کن انشاالله که مرد فهمیده ای هست 

و بگو خودمون بخریم بعد بگیم مامانم اینا خریدن اصلا قرار نیست کسی بفهمه کی خریده فقط باید با شوهرتون هماهنگ باشید 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

اول باشوهرت حرف بزن.  بگو شوهرم میگه از بابات نمیخام  بچه ی منه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706