2733
2734
عنوان

با مشاور صحبت کردم گفت فقط طلاق!!!

372 بازدید | 15 پست

گفت یکی از مواردی که نمیشه بخشید و زندگی رو ادامه داد با اینکه قسم خوردیم کانون خانواده ها از هم نپاشه یکی کتک زدنه یکی خیانت مرد...در صورت تمایل زیاد زن به بخشش هم باید حتما خونه،یا زمین یا حق طلاق یا حضانت فرزند گرفته شود  که من هم تمایلی به بخشیدن ندارم و شوهرم تازه میگه خونه ای که بهت دادم رو باید پس بدی!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

حرفشون درسته ولی محیط خانوادگی خودتون جامعه تأثیر گذاره آیا منبع درآمد دارین آیا خانواده حمایت میکنن یا محدودتون میکنن و کنترل و..... عزیز دلم باید آگاهانه انتخاب کنی طلاق مرحله ی سختیه ولی نه اینقدر که بمونی و نابود بشی و دعوا و غصه ..... به خودت بستگی داره میتونی درس بخونی بری سرکار هر چند ساده تا کم کم پیشرفت کنی و انتخاب های بهتری براتون پیش بیاد .....آیا بچه دارین؟؟؟؟اونوقت ببین میتونی بزرگش کنی یا نه بذاره پایداری بشه و بهش ظلم بشه ....اگه فقط خودتونین آدم به بار ببخشه دوبار ببخشه بره مشاور و هر دو طرف سعی کنند ایراداشون رو اصلاح کنن ...ولی نشه طلاق بهتر از یه عمر حسرته .....به جرات میگم ...ولی اگه بچه دارین کمی بیشتر تلاش کنید به خودتون برسید دعوا نکنید سکوت کنید فکر کنید هم خونه هستین تا ببینین چی میشه ولی به فکر پسنداز چاینا باشید حتما و مطلقا خونه یا چیزی دارید پس ندین مهریه نبخشین اصلا ..... موفق باشی

چرا ناراحتی  وقتی تمایلی ب بخشش نداری،؟ بچه داری؟  سخته ولی برا خودت ارزش قائل شو💓

نه بچه ندارم...ناراحتیم اینه که پروسه طلاق سخته و ده سال زندگیم که نابود کردم برا کسی که ارزشش رو نداشت