2733
2739
عنوان

مامانم از خونه بیرونم کرده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2243 بازدید | 82 پست
عزیز دل تو زشت نیستی خیلی هم زیبایی، هیچکس زشت نیست فقط اعتماد به نفست رو خانواده ازت گرفتن، قد کوت ...

خداروشکر آشنایی با نی نی سایت باعث شد  یاد بگیرم ازدواج تو همچین شرایطی ممکنه از چاله تو چاه افتادن باشه وخیلی چیزهای دیگه و تلاشم اینه این اشتباه رو نکنم

باورکن من مدرسه نمونه دولتی بودم دانش آموز برتر استان شدم تخمین رتبه هام زیر۱۰۰۰ منطقه ۲بود ولی سال پیش دانشگاهی که مدرسمون قبل از عید تعطیل شد و رفتم خونه دیگه نزاشتن درس بخونم و نشد قبول بشم

بعدشم موندم پشت کنکور و درطول روز چندبار بابام میومد تهدید میکرد که اگه قبول نشی کتاباتو بااودت آتیش میزنم دیگه نمیزارم درس بخونی و..... و منم از استرس و ترس شوهر دادنم فقط گریه میکردم و کلاً نمیتونستم تمرکز کنم رو درس

الان دارم حقوق میخونم

کاربری برای دونفر می باشد😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقوق که خیلی خوبه...شما خانم وکیل آینده ای اینقدر غمگین نباش...حقت رو از دنیا میگیری بالاخره...پیچ ب ...

بخدا فقط از خدا میخوام یکار پیدا کنم که بتونم مخارج خودم و هزینه دانشگاهم رو بدم همین

ولی پیدانمیکنم  

حرفا خیلی قشنگه تنها چیزی که سرپا نگهم داشته همین درسه که میترسم ازم بگیرن بخاطر همین دنبال کارم ولی چون خونمون شهر نیست و خوابگاهم بخاطر کرونا تعطیل خیلی سخت شده برام

بچه ها زود ازدواج نکنین که بگین راحت شیم.من خودم مجردی خیلی خونه پدرم تامین نبودم اما میساختم .رفتم دانشگاه .سرکار .ارشد و کلی واسه خودم به ارزوهام رسیدم.نزدیکای سی ازدواج کردم.الان با اینکه زندگیم الحمدلله خوبه اما اگه جا داشت دیر تر شوهر میکردم😅😅😅

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2728
تازه خونه فامیلانی که یکیش زن بازه یکیش ... اگه بخوام یکم به خودم برسم بیچارم میکنن که میخوای هرزه ...

ببخشیدا ولی چطور تو تاپیک قبلیات گفتی مامانم خیلی خوبه دعا کنید هیچوقت چیزیش نشه.منم مامانم وقتی مجرد بودم خیلی بد بود اونقدر ازش متنفر بودم که به خدا گفتم جوابشو بده.وبد هم دید هنوزم من یک لحظه اون رقتارها رافراموش نمیکنم .بااینکه باهام بهتر شده ولی هرگز یادم نمیره.توروش دعوا کن .بگو حلالت نمیکنم .یاتحدیدشون کن وبگو فرار میکنم.برو خیاطی یاد بگیر و از اون شهر برو یا توی سالمندان شهر بزرگ مشغول بکار شو.شبانه روزیه.بهتر از اینکه بایه بچه از یه معتاد لواره بشی.

عزیزم آدم اقبالش قشنگ باشه  خواهرای من مانکن و مدل اما هردوشون قسمتشون گوه بود .امیدتو فقط از ...

قسمت خاهراتون مگه چجوری بود؟

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
باور میکنی کاملا درکت میکنم؟ احساسی که داری و تجربه کردم😔😔😔 همش به خدا میگم خودت گفتی بعد سختی ا ...

دقیقاً منم همینو میگم ولی خب از طرفی امیدی به ازدواج دلخواه هم ندارم 

امیدوارم اونقدررررر خوشبخت بشی که این روزها رو فراموش کنی😘💖

خداروشکر آشنایی با نی نی سایت باعث شد  یاد بگیرم ازدواج تو همچین شرایطی ممکنه از چاله تو چاه اف ...

کلا عزیزم به قبول نشدن فکر نکن. همه چی پزشکی نیست. الانم تو همین رشته موفق میشی اگه تلاش کنی، من خیلیا رو میشناسم چندین سال پشت کنکور موندن و خوندن و بازم قبول نشدن. پس بیخیال کنکور شو و مسیرتو درست برو و تو همین مسیر تلاش کن. آره ازدواج بدترین کار ممکنه تو این شرایط. تا درستو تموم نکردی ازدواج نکن. دو سه سال دیگه عاقل تر و پخته تر میشی و این روزا رو یادت میره فقط نذار با حرف پدر و مادرت به هم بریزی و کار اشتباهی بکنی، فقط یه پنبه بذار تو گوشت و اصلا گوش نکن چی میگن. به بهانه درس خوندن ازشون دوری کن.. هم درس بخون هم مهارت یاد بگیر تا بتونی کار کنی. مطمئن باش تنها کسی که می‌تونه زندگیتو عوض کنه خودتی

2738
بخدا فقط از خدا میخوام یکار پیدا کنم که بتونم مخارج خودم و هزینه دانشگاهم رو بدم همین ولی پیدانمیکن ...

حالا ک داری حقوق میخونی ی سر ب وکیل های اطراف دادگاه اون شهر بزن برای منشی گری و کمک کردن تو کارهاشون خیلی هارو دیدم ابنجوری پول درمیارن

در ضمن نمد دوزی و بافتن شال و کلاه و  دادن درس ب بچه واسه معلم خصوصی شدن و  انحام تحقیق و پایان نامه برای بقیه تو دانشگاه و انجام دادن تکالیف دانشجو ها خیلی کارایی ک میشه پول دراورد تازه با مدیریت دانشگاهتون صحبت کن و بگو ک مشکل داری و دنبال کاری خودشون برات جور میکنن

بخدا فقط از خدا میخوام یکار پیدا کنم که بتونم مخارج خودم و هزینه دانشگاهم رو بدم همین ولی پیدانمیکن ...

نه عزیزم .حتی اگه درستم تعطیل کردن تو نا امید نشو ...تلاش کن ...ببین یکی از اقوام ما تو هفده سالگی مامان باباش شوهرش دادن تا راحت از هم جدا شن .این طفلک رفت شهر دیگه کلی سختی کشید از شوهرش و کتک و دعوا و .... خلاصه اخرش طلاقش داد شوهرش.اونم برگشت.خیلی داغون بود... ولی نا امید نشد.الان داره کنکور میخونه پزشکی قبول بشه .از در و دیوارم خدا ادمهایی میفرسته کمکش کنن.

یا یکی دیگه بود خونشون شلوغ بود نمیتونست واسه کنکور بخونه .رفت یه چادر شب زد گوشه اتاق گفت این گوشه مال منه.میرفت همون پشت درس میخوند.الان خانم دکتر شده.

تو زندگی از هیچی نترس...نگو اگه فلان بشه چی ... هر چی روزگار بد قلقی کرد تو سخت تر بجنگ

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
ببخشیدا ولی چطور تو تاپیک قبلیات گفتی مامانم خیلی خوبه دعا کنید هیچوقت چیزیش نشه.منم مامانم وقتی مجر ...

کاش همه تاپیک هام رو حداقل میخوندی

چون خیلیییی سختی کشیده(خیلی از رفتارهاش هم بخاطر اون سختی های قدیمشه)

برای خانواده شوهر وخانواده خودش خوبه

ولی از بچگی منو عذاب داده

عموم اذیتش میکرد منو کتک میزد

بابام اذیتش میکرد منو کتک میزد(خواهرم یکم مریض احوال بود اونا نمیزد)

اونقدر تو مجردی و ۱۰سال اول زندگیش اذیت شده که از ته دلم  دلم براش میسوزه

ولی منم پابه پاش داره عذاب میده

فکرکن نون بپزی برای خانواده شوهرت برادر شوهرت ببره بریزه بگه چون تو دختر داری دستت حرومه تو نباید میپختی

بعدشم کتکش رو من میخوردم به جرم دخترم شدنم

خیلی دنبال کاریم که تو خونه بتونم درآمدی داشته باشم تازه مامان بابام بیشتر از همه تحقیرم میکنن ب ...

عزیزم مطمئن باش قسمت آدم به چهرش نیست،من زن داداش خودم ،قصدم به خدا مسخره نیست فقط واسه تو دارم میگم که اینجور با ناامیدی حرف نزنی،قبل از ازدواج با برادرم هیچ خواستگاری نداشت،اصلا قشنگ نبود حتی یکی از اقوام به خواهرم گفته بود من اگه اینقدر سیاه بودم بیرونم نمیرفتم،انقدر لاغر بود که تو صورتش انگار فقط بینیش معلوم بود،حالا داداشم از همه ی خانواده خوشگل تر قد بلند ،خواستگاری هر کی میرفت نه نمیگفتن ،یه دفعه امد گفت اینو میخوام ،الانم واسش جون میده بخدا واسش میمیره

کاش همه تاپیک هام رو حداقل میخوندی چون خیلیییی سختی کشیده(خیلی از رفتارهاش هم بخاطر اون سختی های قد ...

چه قدر وحشیه عموتون .ببخشیدا ناراحت نشی.

از اعراب جاهلیت هم بدتره

نه عزیزم .حتی اگه درستم تعطیل کردن تو نا امید نشو ...تلاش کن ...ببین یکی از اقوام ما تو هفده سالگی م ...

فقط امیدم بخداست

دعام کن دعاکن خدادستمو بگیره یکارخوب پیداکنم این مدت

خیلی ممنون از راهنمایی هات🌸

2706