2737
2734
عنوان

مامانم از خونه بیرونم کرده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2243 بازدید | 82 پست

بچه ها من الان دانشگاهم

ولی بابام همش میگه نمیزارم دیگه بری و مگه قرار پسفردا مثل دخترهای مردم شاغل بشی و... که الکی پولمو خرجت کنم

بخاطر همین اگه یکار پیداکنم حداقل دیگه میدونم میتونم درس بخونم

کاربری برای دونفر می باشد😌
آخه کی به من نگاه میکنه نه قیافه دارم نه پول نه چیزی همین درسم هرلحظه ممکنه نزارن بخونم این ترم یا ...

همین خانواده ها اعتماد بنفس هارو میکشن مگه چته والاا من زشت ترین دخترهارو دیدم ک بخت و اقبال عالی داشتن البته از نظر من هیچ زنی زشت نیس فقط بعضی ها کسی رو ندارن ک زیبایی هاشونو ببینه 

کار در منزل بکن نند درست و کن بفروش و چیزی بباف برای بچه های روستاتون معلم خصوصی بشو تو ارس هایی ک بلدی و بالاخره ی جوری پدل دربیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من الان دانشگاهم ولی بابام همش میگه نمیزارم دیگه بری و مگه قرار پسفردا مثل دخترهای مردم شاغل ...

دانشگاهت تو ی شهر بزدگه؟؟اگه هست ک توی اون شهر کار پیدا کن و تو خوابگاه بمون و خرجی دربیار حتی شده بری خونه سالمندان کار کنی 

برادر نداري؟؟؟ 

چه پدر مادر عجيبي داري كلي مشكل روحي رواني دارن 

يعني چي از بچگي خونه ي مردم ميزاشت شما رو 

درس بخوت سخت خودتو نجات بده و گرنه ب زور شوهرت ميدن ب يكي از خودشون بدتر 

ادم ميمونه ! 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2731
آخه کی به من نگاه میکنه نه قیافه دارم نه پول نه چیزی همین درسم هرلحظه ممکنه نزارن بخونم این ترم یا ...

امان از حرفاییییی منفی 

عزیزم به زندگی هرجور نگاه کنی همونجوری میگذره 

شک نکن سخت بگیری سخت میگذره 

شرایطت سخته اما من شرایط سخت تر از توهم دیدم 

دختره ۵ تا داداش معتاد داسته پدر نداشته .مادر مریض حال داشته .حتی نون برای خوردن نداشتن اما دختره شوهری کرده بیا و ببین لذت میبری .

پدر مادرت چطور اطمينان ميكنن ميزارن خونه فك و فاميل شما رو مخصوصا ك دختر هستيد ؟؟؟؟ 

نميترسن يكي بلايي سرتون بياره 😑😑😑

واي چقد عصبي شدم 😣😣😣😣

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
همین خانواده ها اعتماد بنفس هارو میکشن مگه چته والاا من زشت ترین دخترهارو دیدم ک بخت و اقبال عالی دا ...

خیلی دنبال کاریم که تو خونه بتونم درآمدی داشته باشم

تازه مامان بابام بیشتر از همه تحقیرم میکنن بخاطر چهرم

انقدر سرکوفت قدم رو میزنن انگار نه تنگار به همون پدر رفتم

مامانم بهم میگه چشات مثل چیزه موشه ازبس کوچیکه و....

پدر مادرت چطور اطمينان ميكنن ميزارن خونه فك و فاميل شما رو مخصوصا ك دختر هستيد ؟؟؟؟  نميترسن ي ...

تازه خونه فامیلانی که یکیش زن بازه یکیش ...

اگه بخوام یکم به خودم برسم بیچارم میکنن که میخوای هرزه بشی و...  ولی الان براشون مهم نیست

2738
خیلی دنبال کاریم که تو خونه بتونم درآمدی داشته باشم تازه مامان بابام بیشتر از همه تحقیرم میکنن ب ...

خب شما باهاشون بحث نکن گلم.قرار نیست همه رو راضی کنی از خودت.فقط احترام نگه دار.به زبون نگه دار پدرت رو که پول دانشگاهت رو بده.رشتتون چیه؟

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
پدر مادرت چطور اطمينان ميكنن ميزارن خونه فك و فاميل شما رو مخصوصا ك دختر هستيد ؟؟؟؟  نميترسن ي ...

فکرکن یه شب چندبار رفتم دستشویی مردخونه بهم گفت چقدر میری دستشویی مشکلی داری؟

منم خجالت کشیدم الکی گفتم نه گوشی  آنتن نمیده رفتم تو حیاط گرچه بعدش یه جور دیگه بهم خندیدن ولی باز بهتر از اون موضوع بود

یا پسرش روز بعدش غیرمستقیم گفت صدای در نزاشت تاصبح بخوابم و...

عزیز دل

تو زشت نیستی خیلی هم زیبایی، هیچکس زشت نیست فقط اعتماد به نفست رو خانواده ازت گرفتن، قد کوتاه و لب و چشم کوچیک ایراد نیست و خیلیا رو با همین مشخصات میشناسم که خیلی زیبا هستن. خودتو دست کم نگیر دختر

بهشون بی اعتنا باش و اعتماد به نفستو ببر بالا و درس بخون که مبادا سرنوشتت بشه شبیه مادرت که بچتو از خونه بیرون کنی

یه مهارتی یاد بگیر خیاطی کار دستی چیزی که بتونی تو خونه انجام بدی و بفروشی

ازدواج نکن الان. الان خیلی حساسی، اعتماد بنفست پایینه و بعدا پشیمون میشی. پس با هیچکس فعلا ازدواج نکن و فقط رو خودت کار کن. خودتو تغییر بده زندگیتو تغییر بده. تو کم نیستی خودتو کم نبین

وقتی مامانت میگه ازدواج کن بگو نمیخوام آیندم مثل شما بشه

وقتی پدرت میگه تو هیچی نیستی و دانشگاه نرو، برو بهش بگو رشته های خوب و تاپ رو هرکسی قبول نمیشه، هروقت برات میلیونی کتاب کنکور و معلم و مدرسه خرج کردن ازت توقع پزشکی قبول شدن داشته باشن

فقط خودتو کم نبین. اگه خودتو کم ببینی هیچوقت نمیتونی پیشرفت کنی 

چه رشته ای میخونی الان؟

خب شما باهاشون بحث نکن گلم.قرار نیست همه رو راضی کنی از خودت.فقط احترام نگه دار.به زبون نگه دار پدرت ...

منکه چیزی نمیگم

میگم اون موقع که راهنمایی بودم یه مدت باهاش بحث میکردم  الان فقط سکوت میکنم که یه موقع حرف های بدتر نزنن بهم تو جمع

حقوق میخونم

منکه چیزی نمیگم میگم اون موقع که راهنمایی بودم یه مدت باهاش بحث میکردم  الان فقط سکوت میکنم که ...

حقوق که خیلی خوبه...شما خانم وکیل آینده ای اینقدر غمگین نباش...حقت رو از دنیا میگیری بالاخره...پیچ بعدی زندگی رو بپیچی اتفاقای قشنگی منتظرته.فقط نگاهت به دست خدا باشه و از هیچ کس حتی خانوادت توقع نکن.شک نکن ...شک نکن ...خدا حسابی هواتو داره .شاید مادرت یه بیماری روحی داره دست خودش نیست.پدرت هم خسته شده . درکشون کن. اونا میخوان تو نجات پیدا کنی بلد نیستن چی بگن.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
باور میکنی کاملا درکت میکنم؟ احساسی که داری و تجربه کردم😔😔😔 همش به خدا میگم خودت گفتی بعد سختی ا ...

انشالله خوشبخت میشی خانمی فقط قدر خودتو بدون

2706