2733
2739
عنوان

اخلاق بد خواهر و مادر

231 بازدید | 17 پست

خواهررو مادر یعنی هم درد هم راز اما من برعکس به هیچ دردم نمیخورن تا باهاشون حرف میزنم میگن حرص نخور تا باهاهاشون دردول میکنم میگن بسه چقدر به این چیزا فکر میکنی 

یه زوری حرف میزنند انگار خودشدن حرف نمیزنند 

خواهرم ک ازموقعی ک رفت سرکار بینیشو عمل کرده ک اصلا منو حسابم نمیکنه انقدر دلم میسوزه 

برای خودم 

چون پول ندارم تحدیلم نمیگیره 

همش با همکاراش میره بیرون با من راه بره میگه ابرومو میبری 

دلموخون میکنه وقتی میخواد هدیه ایی بده به بچم انقدر تحقیرم میکنه بهم چیز میگه بعد هدیه رو نیده بعد خودشم اشتی میکنه 

مامانمم ک هی راه میره به من تیکه میندازه انقدر حسود زورش میاد به من ک بچمو باعشق میبوسم وقتی میام خونه بابام میگه اگر دوست داری برو خونت عین خیالش نیست هی راه میره میگه فقط خواهرت من خیای اعتمادبنفسم آسیب دیده مخصوصا ازموقعی ک باردارشدم 

اولا که حساس شدی

دوما که اون مجرده و شما متاهل و دنیاتون کاملا متفاوته

سوما ارتباطتو کمتر کن عزیزم

یه کم به خودت برس و رویه اعتماد به نفست کار کن

تو یه دختر ناز داری که خیلیا آرزوشو دارن،با دخترت خوش باش

دعا کن خدا یه دختر ناز و سالم هم به من بده عزیزم

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوب شما که دقیقا مثل خواهر و مادرش جواب درددلش رو دادی که!!!!😁😁

😂😂😂

چی بگم خب میدونم حالش زیاد خوب نیست 🥺

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

بنظرمن ادم باید خانوادش خواهرش مادرش پشتش باشن تکیه گاهش باشن بهش دل گرمی بدن باهاش خوب باشن دلت رو گرم کنند اگر دستت خالی دستت رو بگیرن 

چون کنارهم بودن بنطرم مهمترین 

چیز برای یک خانواده 

اینا دیگه هرکدومشون طوری با من رفتارمیکنند ک دیگه واقعا دلم ازشون ناراحت میشه ک ترکشون کنم کارشون از رو عمد 

احساسشون درونش دوست داشتنی وجود نداره خیلی سخت 

همه چی به پول بخدا حتی علاقه مادر پدری 

دلم انقدر گرفته ک دیگه فقط میام تاپیک 

من همیشه عاشقشون بودم انقدر ک بازم تحقیرم میکنند بازم میام پیششون دلم میخواد باهام حرف خوب بزنند اما هیچز از اونا محبت نمیبینم 

دیگه باهاشون درد و دل نکن 

من دلتنگی هامو ناراحتی هامو توی دفتر می نویسم خالی میشم 

شما هم خیلی حساس شدی 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

رابطه خوبی با همسرت داری؟؟؟ 

اولا که حساس شدی دوما که اون مجرده و شما متاهل و دنیاتون کاملا متفاوته سوما ارتباطتو کمتر کن عزیزم ...

ایشالله حتما بهت میده 

اره اما ارتباطم زیاد باهاشون حالام بخاطر بچه هی میخوان خودسون بچه رو ببیند مثلا مامانم میگه تو دیگه رفتی کنار ما بچتو از خودت بیشتر دوست داریم 😒 اخه واقعا چی بگم بهش

2740

سلام عزیزم

رو اعتماد بنفس ت کار کن

سعی کن برای خودت احترام قائل باشی و احترام گذاشتن رو به دیگران القا کنی

برای احترام به خودت و همسر و بچه ت،سعی کن همیشه مرتب و تمیز باشی که کسی نتونه بگه مایه آبرو ریزی منی

سعی کن کتاب های روانشناسی مطالعه کنی

یه کتاب هست به اسم (راز شاد زیستن) من خوندم و خیلی خوب بود،توصیه میکنم مطالعه کنی

سعی کن زیاد تحت تاثیر قضاوت های دیگران قرار نگیری،در عین حالی که ازشو برای بهبود خودت استفاده میکنی

انجام این کارا سخته ولی شدنیه

در نهایت توصیه میکنم همسر خوب،مادر خوب،فرزند خوب و خواهر خوبی باشی

لازم نیست عالی باشی،فقط خوب باش

خوب بودن تو دنیای امروز خیلی سخته

اگر خوب بودن رو تمرین کنی و خوب باشی،اغنا خواهی شدو دیگه انقدر متاثر از رفتار دیگران نمیشی

موفق و موید باشی

رابطه خوبی با همسرت داری؟؟؟ 

اونم مسیله ایی برای خودش داره 

مجرد بودم همه چی خوب بود همه دوست داشتن باهام حرف بزنند کنارم باشن حتی مادروخواهر خودن اما الان نه برعکس شده 

ایشالله حتما بهت میده  اره اما ارتباطم زیاد باهاشون حالام بخاطر بچه هی میخوان خودسون بچه رو بب ...

معمولا مادربزرگا این حرفو میزنن

ولی بارداری حساست کرده عزیزم خودتو ناراحت نکن،به خدا توکل کن ،همه جا مشکلات و بی پولی هست،

اصلا خودتو با خواهرت مقایسه نکن ،سعی کن چند تا دوست که شرایطشون مثه خودته پیدا کنی،

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
اونم مسیله ایی برای خودش داره  مجرد بودم همه چی خوب بود همه دوست داشتن باهام حرف بزنند کنارم ب ...

اگه همسرت خوبه دلتو گرم زندگی و بچت کن 

سلام عزیزم رو اعتماد بنفس ت کار کن سعی کن برای خودت احترام قائل باشی و احترام گذاشتن رو به دیگران ...

اره من اعتمادبنفسم مورد داره ک تمام زندگیم رو مختل کرده حرفات بهم انرزی داد من یه همچین کسی رو میخوام ک قویم کنه با حرفاش با باورش من دیگه خودمم رو باور ندارم انقدر میترسم نکنه مشکل برای تربیت برام بوجود بیاد حتما میخرمش مرسی عزیزدلم خیلی ممنونم ک کنارمی 

اره من اعتمادبنفسم مورد داره ک تمام زندگیم رو مختل کرده حرفات بهم انرزی داد من یه همچین کسی رو میخوا ...

منم بسیار مشکل اعتماد به نفس داشتم،از کودکی فقط پدر و مادر گفته بودن درس بخون،من فقط این یک کار رو درست بلد بودم

از جامعه میترسیدم،صحبت نمیکردم تو جمع و ...

از یه جایی که گذشت،خصوصا ورود به دانشگاه، دیدم اینطور نمیشه،شروع کردم رو خودم کار کردم،سعی کردم وارد گروه های دوستی خوبی بشم که ازشون هر چیزی یاد بگیرم،و یاد گرفتم

عزیزم شما برای اینکه فرزند خوبی تربیت کنی باید مادر خوبی باشی،عزت نفس و اعتماد بنفس شما به دخترتون منتقل خواهد شد

سعی کن منفعل نباشی،خودت رو دوست داشته باش

موید باشید

منم بسیار مشکل اعتماد به نفس داشتم،از کودکی فقط پدر و مادر گفته بودن درس بخون،من فقط این یک کار رو د ...

اره دقیقا مرسی ممنونم ازت عزیزم ک یاداوری خوبی بهم کردی ایشالله هدچ زودتر حالم خوب بسه 

2706