2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آبان ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 44 پست
دوست داری تو مهر زایمان کنی؟

من نیستم گلم من خودم امروز فردایی هستم امروزرفتم۳۷

یکی ازدوستام ۲۵مهر ۳۶هفته تموم میشه و۲۶ام میره ۳۷میگه میخوام زایمان کنم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
قدش کوتاه  دیگه نمیتونه شب وروز کارش گریه اس دیگه مدام خودشوفحش میده میگه چه غلطی کردم باردارش ...

بارداري سخته کلا.اگه کارای مربوط به زود زایمان کردنو انجام بده زود زایمان میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارداري سخته کلا.اگه کارای مربوط به زود زایمان کردنو انجام بده زود زایمان میکنه 

بنظرتون زعفرون وچهارتخم وروغن کرچک خوب

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2728
من ۳۰مهر میرم تو ۴۰ هفته اما امکان داره تو ابان زایمان کنم

دوستم بشدت کمردردو پادرد

خیلی دردداره

کارش مدام گریه اس

من نیستم گلم من خودم امروز فردایی هستم امروزرفتم۳۷ یکی ازدوستام ۲۵مهر ۳۶هفته تموم میشه و۲۶ام میره ۳ ...

منم دقیقا مثل شما هستم فردا میرم تو ۳۷ هفته ولی اصلا علائم ندارم شما داری؟

شما سزارین هستی یا طبیعی؟

منم دقیقا مثل شما هستم فردا میرم تو ۳۷ هفته ولی اصلا علائم ندارم شما داری؟ شما سزارین هستی یا طبیعی ...

خوشبحالت من هنوز ۳۴ هفتمه 🤐🤐🤐🤐

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
2740
منم دقیقا مثل شما هستم فردا میرم تو ۳۷ هفته ولی اصلا علائم ندارم شما داری؟ شما سزارین هستی یا طبیعی ...

طبیعی من۲سانت بازم

من زعفرون میخورم وپله بالاپایین میکنم 

من از هفته ۲۸دارم پیاده روی میکنم از فردا میرم سراغ پله🤔😂

من همش درازکشیده بودم

ولی چندروز خودمو بستم‌به زعفرون