2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آبان ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 44 پست
۱۷ ابان

شش روزازمن جلوتری سزارین باشی کی میوفته؟

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمها ۲۵مهر۳۶هفته تموم بشه

اگه زعفرون وچهارتخم بخورن میشه زایمان کرد زودتر

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2731
چرا عجله دارین ?من پسرم 41 هفته به دنیا اومد.تو شکم بمونن بهتره اگه مشکلي نداشته باشن 

چون کمردرد وپادرد دیگه نمیتونه تحمل کن

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
زایمان طبیعی خیلی وحشتناکه😥؟

نه اصلا.با آمادگی بري خیلی خوبه.من قبلش کلی ورزش میکردم تو خونه ماه آخر و دمنوش میخوردم.زايمانم راحت بود. درد داره چه طبیعی چه سزارین.طبیعی بهتره

2738
نه اصلا.با آمادگی بري خیلی خوبه.من قبلش کلی ورزش میکردم تو خونه ماه آخر و دمنوش میخوردم.زايمانم راحت ...

چیا بخورم.چیکار کنم .تورو خدا بگو.ورزشم‌ک کروناس نمیتونم کلاس برم باید از نت ببینم

چیا بخورم.چیکار کنم .تورو خدا بگو.ورزشم‌ک کروناس نمیتونم کلاس برم باید از نت ببینم

ورزش تو خونه انجام میدادم.چهاردست و پا راه برو تو خونه .قر بده تو خونه.بشین پاشو برو.تو آبان شربت زعفران و گلاب بخور.کم بخور و رقیق درست کن چون زيادش باعث افت ضربان قلب بچه میشه.صبح و ظهر و شب دو قلوپ بخور.آش رشته درست کن فقط با عدس و سبزی و رشته و کشک.نخود لوبیا نریز توش .من این کارا رو کردم .زايمانمم پنج ساعت طول کشید و از سه سانت یهو شدم هفت بعدم ده سانت و پسرم به دنیا اومد 

منم خیلی کمر درد و باس ن درد و پادرد دارم.حتی احساس فشار زیاد .ولی تحمل کنن بهتره

قدش کوتاه 

دیگه نمیتونه شب وروز کارش گریه اس دیگه مدام خودشوفحش میده میگه چه غلطی کردم باردارشدم