2737
2734
ان شالله خدا خانواده گلتو حفظ کنه زندگیتون پر برکت باشه مرسی عزیزم اومدی  برا حاجاتت صلوات فرس ...

قربونت عزیزم لطف داری 😁🤗😍😊

اما من شما رو نمیشناسم خوشگلم فکر کنم اشتباه گرفتی     

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
شغلاتون بد نیست که می تونید در امد بیشتری ازش داشته باشید  داره بهتون کم حقوق میده  ...

همسرم که میخواد برای خودش کار کنه ولی رییس من آره خیلی کم حقوق میده برای 12 ساعت تایم کاری که الان گردشیش کرده مثلا بهم فشار نیاد در عوض جمعه ها برم منتظرم یجایی پیدا کنم از اینجا بیام بیرون

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونایی که میگن شهرستان میشه زندگی کرد با دوسه تومن مگه شهرستان هوا میخورن یا به شهرستانیا تخفیف میدن ...

توی شهرستانا قیمت خونه کمتر از تهرانه ولی قیمت لباس و خوراکی بیشتره،اونایی که اینجوری میگن فقط قیمت خونه و زمین رو در نظر میگیرن

2728
همسرم که میخواد برای خودش کار کنه ولی رییس من آره خیلی کم حقوق میده برای 12 ساعت تایم کاری که الان گ ...

امیدوارم که زود تر پیدا بشه 

حالم بهم میخوره از این ادمای پرویی که از کارمنداشون سو استفاده میکنن

•اعدام این زن زیر پتو،با طعم خوابیدن از روبرو•
قربونت عزیزم لطف داری 😁🤗😍😊 اما من شما رو نمیشناسم خوشگلم فکر کنم اشتباه گرفتی     ...

نه چرا؟🌹برا همه  صلوات فرستادم 

منم نمیشناسم که 

آخه نوشتی همسرتون طلبه س گفتم که خدا خانوادتون رو حفظ کنه

حلال کنید🌹
امیدوارم که زود تر پیدا بشه  حالم بهم میخوره از این ادمای پرویی که از کارمنداشون سو استف ...

ممنونم عزیزم آره تازه اوایل 1500 میداد😂😂😂

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2738
نه چرا؟🌹برا همه  صلوات فرستادم  منم نمیشناسم که  آخه نوشتی همسرتون طلبه س گفتم که ...

اهان دستت درد نکنه منم برات فرستادم 🙂🌻🌼

انشاا... خدا خانواده خودت رو هم حفظ کنه خانوم   

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
اهان دستت درد نکنه منم برات فرستادم 🙂🌻🌼 انشاا... خدا خانواده خودت رو هم حفظ کنه خانوم   &n ...

ممنونم😍🌹🌹💖🌹💖🌹🌹مهربون خوش اخلاق😍🌹🌹🌹🌹🌹💖🌹💖🌹🌹💖

حلال کنید🌹