2737
2734

امروز ما دوسه تا دستمال کاغذی ودستمال مرطوب ومای بیبی ودستمال مرطوب خریدیم شد صد وپنجاه هزار /یه روز تاشب همسرم کارمیکنه میشه چندتا دستمال کاغذی 😐😐😐😊موندم بخندم یا گریه کنم😨😨😨

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
[QUOTE=157468311]یه سوال دارم  کسی هست که با حقوق ۲.۳ تومن  تهران یا شهرای بزرگ زندگی کنه ...

تهران هستین؟

خب چه کاریه که دو نفری با اضافه کاری ۴ تومن میشه 

نمی تونید شغلتون عوض کنید ؟

•اعدام این زن زیر پتو،با طعم خوابیدن از روبرو•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا دارن دلالا مشاوران املاک خونواده هایی که زن و مرد هر دو کار می کنن

دقیقا تو فامیل ما هرکی درامدش از 8 به بالاست زده تو کار دلالی 

خدا نگذره ازشون که باعث و بانی گرونی همینان

خونه ماشین مغازه میخرن دوهفته بعد 20 میذارن روش اگهی میکنن 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2731
ای وای خخخ😂😂😂😂😂❤❤❤❤❤قربونت کلی خندیدم راستش سوالم برا این بود که الان پول تحصیل توی پردیس های ...

اره،خانواده های پولدار کم نیستن،دانشگاهای پردیس هم که معروفن به دانشگاهای بچه پولدارا😅

امروز ما دوسه تا دستمال کاغذی ودستمال مرطوب ومای بیبی ودستمال مرطوب خریدیم شد صد وپنجاه هزار /یه روز ...

ممنونم عزیزم 🌹مرسی اومدی برای حاجاتت صلوات فرستادم🌹🌹💖

حلال کنید🌹

اونایی که میگن شهرستان میشه زندگی کرد با دوسه تومن مگه شهرستان هوا میخورن یا به شهرستانیا تخفیف میدن/خوب جنسا همه یکیه دیگه 

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
2740
من و همسرم هر ٢ كار ميكنيم و روي هم در آمدمون شايد حدود ١٢ هم بشه ولي خوب ٢ تا بچه كوچيك داريم و سوم ...

ممنونم عزیزم 🌹مرسی اومدی برای حاجاتت صلوات فرستادم😘😘😘😘❤❤❤❤

حلال کنید🌹

[QUOTE=157469090] تهران هستین؟ خب چه کاریه که دو نفری با اضافه کاری ۴ تومن میشه  نمی تونید شغلتون عوض کنی ...[/QUO

کرج من خودم 2 و نیم میگیرم کار شوهرم هنوز نگرفته تازه دوره های برنامه نویسی رو تموم کرده خودمم انباردار و کمک حسابدارم😑

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
ای وای خخخ😂😂😂😂😂❤❤❤❤❤قربونت کلی خندیدم راستش سوالم برا این بود که الان پول تحصیل توی پردیس های ...

بله عزیزم‌متوجه شدم  ..خیلی ها این درآمد رو دارن .اونایی که زن و شوهر کارمند هستند .و خیلی ها که شغل آزاد دارن ..

ولی در کل برای بعضی رشته ها ارزش داره .و اینکه من تو همین سایت میبینم که برای جهیزیه و سیسمونی خیلی بیشتر هزینه میکنن

اونایی که میگن شهرستان میشه زندگی کرد با دوسه تومن مگه شهرستان هوا میخورن یا به شهرستانیا تخفیف میدن ...

قبول دارم

دیگه مثل قبلنا نیست

شاید شهرستان قیمت لباس بعضی جاها کمتر باشه یا اگه خریدای خاص دارن بتونن قسطی بردادن چون آشنان اما برا همه چیز نه

حلال کنید🌹
[QUOTE=157469090] تهران هستین؟ خب چه کاریه که دو نفری با اضافه کاری ۴ تومن میشه  نمی تونید شغلت ...

شغلاتون بد نیست که می تونید در امد بیشتری ازش داشته باشید 

داره بهتون کم حقوق میده 

البته اگه اول راهید اینده بهتره چون شغلاتون موقعیت پیشرفت داره 

•اعدام این زن زیر پتو،با طعم خوابیدن از روبرو•
بله عزیزم‌متوجه شدم   ..خیلی ها این درآمد رو دارن .اونایی که زن و شوهر کارمند هستند .و خیلی ها ...

درسته ❤به این قسمت از ماجرا فکر  نکرده بودم😘😍💖مرسی اومدیی😘😘😘خوش اخلاق مهربون💖💖💖

حلال کنید🌹