2737
2739
عنوان

همه امروز عکس میزارن بیاین عکس شوهرمو بزارم😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 34734 بازدید | 1860 پست
موهام مدلش موجداره عکس ندارم ازش اینو از ی فیلم شات گرفتم ببین این بلوند شه بدمیشم بنظرت

اره به نظر من بهت ببوند نمیاد

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهام مدلش موجداره عکس ندارم ازش اینو از ی فیلم شات گرفتم ببین این بلوند شه بدمیشم بنظرت

سفیدی بلوند زیاد نمیاداااا....مثلا یکوچلووو تیره تر کنی

من ی عکس دارم اینخدددر نازه رنگ موش

ولی از رو عکس نگا میکنن کپشو درنمیارن چررررا

2731
2738

اشتباه نکن عزیزم‌.موهات داغون میشه و میسوزه.

احساس میکنم نازکی تار موت آره؟ب هر حال اشتباه نکن

یه عشق و نفس دارممممم،ولی......کنارم نیست...دلم پر درده....m@s

اقا یه خانوم خوشگلی بود تکیه داده بود به یک میزی فکر کنم مهمونی بود

اون کی بود؟😍😍

بسیییی زیبا بود 

بخصوص  مدل موهاش😍

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
خوشگل بود و خوشتیپ 😑😑 میگم واقعا نیش داره زبونشون؟ تو ناراحتیاشون قاطی میکنن‌

شوهره من که قاطی کنه هیچی حالیش نیست انقدر بد اخلاق میشه که همه ازش میترسن. پشت فرمون پریشب با یه راننده ی دیگه بحثش شد وقتی با اخم از ماشین پیاده شد اونا دوتا بودن تو ماشین پارو گذاشتن رو گاز و فرار کردن!😐 دیگه نگم برات! قاطی کنه وحشتناگه! زبونش ولی خیلی نیش ندازه😁

دیوونه لایک همانا ابراز عشق است دیگر    

کامنت تزریق عشق است؟

2706