2733
2739
عنوان

همه امروز عکس میزارن بیاین عکس شوهرمو بزارم😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 34750 بازدید | 1860 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ندیدمت چقد ازت تعریف کردن بزار باز😢

از من؟!

نه بابا ایشون دوستم بود تعریف کرد😁

از پارمیس تعریف کردن دیر اومدی رفت😁

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
ای جونم انشالله یه عشقه خوب نصیبت بشه❤

مرسی عزیز دلم فداتشم یادت نره قرار شد ی جا تگم کنیا 😅❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
از من؟! نه بابا ایشون دوستم بود تعریف کرد😁 از پارمیس تعریف کردن دیر اومدی رفت😁

پارمیس؟؟همون ک بوره اسب داره؟اونو دیدم

تازه شمارو هم‌ دیدم یادم نمیاد😂

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
مهربون و دوست داشتنی👌😍

محبت داری خانوم 😍❤️😍

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
مرسی عزیزم❤❤الان دخترم ۲۱ ماهشه چون شیر میدم انقد لاغر شدم اصن شباهتی ب قبل ندارم..

هم الان هم اون موقع خوشگل بودی  

تو عکس لباس لری که هیکلت عالی بود الان لاغر شدی بهتر شدی یا راضی نیستی؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
عزیزم ب خودت خیلی برس... منم خیلی لاغر شدم نسبت ب چند ماه پیش

اصن فایده نداره خیلی ب تغذیه م میرسم و ویتامین و اینچیزام مصرف میکنم ولی انگار ن انگار ..منتظرم دوسالش شه از شیر بگیرمش .. مامانم میگه از شیر بگیریش بهتر میشی شاید م مث قبل شی

81صفحه دیر رسیدم ،😁⁦🖐🏻⁩🚶🚶🚶🚶

همچنین😂

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
چهره ات زیبا نچرال دلنشین😍😍

خییییلی ممنون از محبتت عزیزم😍😍😍

2706