2737
2734
عنوان

برای سقط باید چیکار کرد؟

418 بازدید | 28 پست

سلام

من توی هفته 8 هستم ولی جنینم توی هفته 6 مونده و قلبش نزده...دکتر گفت ختم بارداری...من توی این مدت امپول پروژسترون استفاده میکنم...الان باید چیکار کنم که سقط بشه ؟ دکتر گفت باید بری بیمارستان چون اونا با روش خودشون سقط میکنن...ولی اگر شما تجربه دارین و راه بهتری بلدین بهم بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو بیمارستان خودشون برات قرص میزارن .تحت نظری .تو خونه خطرناکه.ممکنه کامل دفع نشه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2740
نه هیچی

اگه مطمئنی که سقط شده،شروع کن دمنوشای گرم بخور‌رازیانه با زعفرون و نبات،زیره و نبات،پونه‌کوهی و زعفرون و نبات،و خیلی تحرک کن و راه برو هرچی میتونی راه برو بپر بپر کن،بعد که افتادی رو خونریزی کاچی حتما درست کن با زعفرون و گلاب و روغن پاک و زرچوبه ،حتما بخور جیگرم بگیر بخور ،نوار بهداشتیم بزار که اذیت نشی،تو حین سقط وقتی داری سقط میکنی و درد شدید و خونریزی داری اصلا نشین دور خونه راه برو حتی اگه شده دستتو‌به دیوار بگیرو راه برو تا همش باهم‌کنده بشه بیاد،یکیم‌پیشت باشه کاچی بریزه دهنت که از حال نری،تو کاچیتم شیره بریز جون بگیری،جیگر یادت نره حتما بخور که‌خونریزیت جبران شه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

سردی اصلا نخور،فقط راه برو،بعد از سقطم اگه احیانا بقایا داشتی با دمنوش خوردن و راه رفتن دفع میشه،اگه‌نشد میری عطاری معتبر دمنوش برا دفع بقایا بت میده،میخوری و نهایت دو هفته بعد دفع میشه،اگه جون سقط کردن تو خونه رو نداری برو بیمارستان تا برات قرص بنویسن با قرص دفع شه ولی اونجام اگه تونستی راه برو تا همش دفع بشه کارت به کورتاژ نکشه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

اصلا نترس روزی هزارتا زن سقط میکنن،فقط به خودت برس تا ۴۰ روز نزدیکی نداشته باش بعد از سقط خودتو با اب نشور انتی بیوتیک حتما استفاده کن که عفونت نشی،ان شاالله ۳ تا پریود رد کردی اقدام کن امید بخدا بارداری خوبی داشته باشی

مرسی عزیزم...چقدر خوب توضیح دادین...لطف کردی...پس از امروز شروع میکنم این گیاهان دارویی که گفتینو بخ ...

قربونت گلم،پیاده روی یادت نره،بعد از سقطم برای اینکه زخم‌رحمت زودی خوب شه و برای بارداری اماده بشی حتما حتما دمنوش بومادران و دمنوش بابونه مصرف کن،هر روز بخور و از شیر زردچوبه غافل نشو هر روز روزی دوبار معجون شیر زردچوبه بخور تا رحمت عفونت نشه و زودی ترمیم شه،دیگه اجیل و جیگر و گوشت قرمز و اینارم باید بخوری تا تقویت شی،هله هوله و لبنیات و سردی و خیارگوجه فعلا نخور ،موفق باشی🌹

قربونت گلم،پیاده روی یادت نره،بعد از سقطم برای اینکه زخم‌رحمت زودی خوب شه و برای بارداری اماده بشی ح ...

ممنونم...من با ای وی اف باردار شده بودم...خیلی خوشحال بودم که گرفته این دفعه...توکل بر خدا...چشم بازم مرسی