2733
2734
عنوان

هی میخوام قهر کنم این شوهرم نمیزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 47 پست

منم تقریبن اینجوریم بضی وقتا😂😂وقتایی ک میدونم الکی قهر کرده اینجوری میکنم تا زودتر اشتی کنیم😂

ولی خب بضی وقتاهم اون اینجوری میکنه😬

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
واای دقیقا عین شوهر منه حستو درک میکنم خدایی هیلی بده من میخام یدقیقه بش اخم کنم ادا در میاره نمیزار ...

منم میخوام بفهمه کارش بده نمیشه نمیزاره قهر بمونیم ک ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام بفهمه کارش بده نمیشه نمیزاره قهر بمونیم ک ....

خیلی بدع خدایی دو دقیقع نمیتونم جدی باشم مثلا اخمم هتا واقعا عصبی ام یکار میکنه که یهو میزنم زیر خنده..خدایی نمیدونم چیکار کنم کسی نمیخادش؟! بیاد ببرتش،🤣 حراجیععع حراااجیییی

🥰🤱🏻
به قول خودش تا بوس بارونم نکنه نمیره سرکار ... 

تازه دیشب تو نی نی سایت بودم سرمم رو بازوش بود اونم تو گوشی بود

بعد چند دیقه گفت گوشیو ول کن بیا بغلترم

گوش نکردم

ده بار گفت آخرشم روشو کرد اونور خوابید

منم هیچی نگفتم

صبح پاشدم دیدم عین پتو بغلم کرده😂

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2731
واقعا ماخانوما ادمای عجیبی هستیم هیچکس نمیتونه مارو بشناسه  واقعا این مردا چقد بدبختن بد اخلاق ...

اره والا زنگ زده بود میگفت فاطمه کلمو بدم هاپو بخوره از دست تو  ...منم کر کر خنده

2738
واقعا کاخانوما ادمای عجیبی هستیم هیچکس نمیتونه مارو بشناسه  واقعا این مردا چقد بدبختن بد اخلاق ...

بقول مامانم یکی تو زندگیش هزار جور مشکله خودسو میزنه به بیخیالی اصلا فکر نمیکنه به اون مشکلات یکی هم عین ما خوشی زده زیر دلمون..😂 مامانم اینو میگ میگ حالا اگه قهر میکردی بت محل نمیداد دهنت یه متر باز بود از گریه🤣 راستم میگ..ولی خب هر خوبی زیادیش بده..الان این رقتارش نمیزارع من ادم کنمش..

🥰🤱🏻

خوشی زده زیر دلت واقعا... 😒واقعا بعضیا لیاقت شوهر خوب ندارن

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

اگه یکی میزد تو دهنت وقتی قهر بودی میفرستاد خونه بابات محلتم نمیداد اون موقع خوبت میشد

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
2706