2737
2734

همه ی ما  هریک به نوعی مشکل یامشکلاتی درزندگی داریم که واقعا نفسگیر است  وآدم تحمل  دوکلام حرف زدن رو با هیشکی نداره  من خودم  قبلا  خیلی شاد وسرحال بودم  الان بخاطر مشکلاتی که درزندگی خودم و زندگی هرکدوم ازخواهرا وبرادرام   همه روی قلبم سنگینی میکنه ونمیدونم  به غیر صبر و منتظر معجزات خدا نشستن  چه کاری بکنم  باید راه حلی باشه  اما نمیدونم چجوری  

من وقتی با خدا حرف میزنم و فقط پیش خدا اشک میریزم و دعا کمیل گوش بدم و و من یتق الله بخونم بی نهاااااایت سبک و راحت می شم و صبرم میره بالا. بعد می تونم برای گذران وقت و دوری از فکر خیال فیلم ببینم یا کتاب بخونم. اما همون اول تا خودم رو با دعا خوندن خالی نکرده باشم از فیلم و کتاب هم لذت نمی برم

من وقتی با خدا حرف میزنم و فقط پیش خدا اشک میریزم و دعا کمیل گوش بدم و و من یتق الله بخونم بی نهاااا ...

من فقط  مشکل خودم تنها نیست    مثلا داداش ۳۴ساله دارم مجرده وناراحتی اعصاب وبیکار وبیشتر بخاطر ناراحتی التهاب روده وتحریک پذیری روده چندساله  زجر کشیده  غذاش هرروز یه تیک گوشت مرغیاگوشت قرمز که فقط باآب خالی پخته میشه  بخاطر کراتینین بالای خونش که کلیشو دچارمشکل کرده نمک نباید بخوره  ورم معده  هم داره  قبلا بادختری آشناشد که به دلایلی خانواده مخالفت کردن وازاونموقع  کینه ی اونو داره هروقت حالش بدمیشه  دادوبیداد میکنه که نزاشتین ازدواج  کنم  کلا حال روحیش داغونه چندباره که  هی قرص میخره که خودکشی کنه ومانمیزاریمش  نه بخاطر اون دختر بخاطر بیماریهاش ونخوردن غذا  هلاغرشده هرکی ندونه  میگه اعتیاد داره  کلی دکتر برا گوارش واعصاب وکلیه  بردیم  اما هرکدوم پرهیز غذایی دادن   اینجوری هم  نمیشه  زندگی کرد  سرتون  به درد آوردم  امادچه کنم درد دلم بود  خودم ۱۴سال ازدواج کردم ۶بارآی وی اف کردم منفی شد   مشکل از همسرم  خواهرم ۳تا بچه داره  تازگیا گفتن قلبش ضعیف شد بخاطر اون  داغونم  برادرم  بخاطر بی عقلیش زندانه اون ازهمه  داغونترمون کرد اون یکی برلدر بزرگم باسه تا بچه  زنش  بهش خیانت کرد ورفت الاندمادرمن بااینهمه مشکلات وغصه بچه داری میکنه اون یکی خواهرم  چارتا بچه  بزرگ داره  همسرش اعتیاد داره وبزور میره کار وهمش جروبحث وقهروآشتی اون یکی خواهرم  شوهرش کارکن نیست  کل سرمایشو ازدست داد الان  پیش مادرمه باشوهرش وپسرش   پسرهمین خواهرم  پونزده سالشه  ترک تحصیل کرد میگن خب برو سر کار  چندین جا رفت یکماه نکشید اومد بیرون من حوصله کارندارم  درس هم نمیخونم   چه میدونم  دردهای دیگه  اگه بخام بگم نه حوصله ای برای کسی میمونه  نه برامن دلودماغی    ببخشید حوصلتو سربردم  اگه هم نخوندی حق داری  چون هیشکی حوصله نداره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط  مشکل خودم تنها نیست    مثلا داداش ۳۴ساله دارم مجرده وناراحتی اعصاب وبیکار وبی ...

نه عزیزم همه رو خوندم. چقدر زیاد و سخت... اشکم دراومد واقعا خدا بهتون صبر به و یکی یکی مشکلات حل بشه و جاشو شادی و آرامش بگیره. من که جای شما نیستم و نمی تونم بفهمم واقعا چی می‌کشید، درست نیست توصیه بدم، ولی این آیات 

و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب و من یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شی قدرا

و 

لا اله الا انت سبحانک إنی کنت من الظالمین فستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین

رو هر روز بخونین و با تمام قلب و وجود بهش ایمان داشته باشین. مخصوصا و من یتق الله رو من خیلی آثار دیدم ازش

انشاءالله یواش یواش کارا درست بشن. منم قابل باشم دعاتون میکنم امشب

2731
نه عزیزم همه رو خوندم. چقدر زیاد و سخت... اشکم دراومد واقعا خدا بهتون صبر به و یکی یکی مشکلات حل بشه ...

من از شما ممنونم  که حوصله کردین بخونین   وخوشحالم دوست مهربونی مثل شما  هم راهنماییم کرد وهم آرامش  دادی   الهی همه آرزوهای قشنگت بزودی برآورده  بشن

نه عزیزم همه رو خوندم. چقدر زیاد و سخت... اشکم دراومد واقعا خدا بهتون صبر به و یکی یکی مشکلات حل بشه ...

من از شما ممنونم  که حوصله کردین بخونین   وخوشحالم دوست مهربونی مثل شما  هم راهنماییم کرد وهم آرامش  دادی   الهی همه آرزوهای قشنگت بزودی برآورده  بشن