2752
2734
آره عزيزدلم منم دقيقا شرايطم مثل شماست دخترم نوه اول پدر و مادرمه و واسش جوون ميدن ...حتي به من گفت ...

آفرین به شما،افتخار میکنم به شما از ته وجودم،خیلی خوشحالم که میبینم هنوز تو جامعه مون همچین مادرایی هم پیدا میشن🌹

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه مامان خوبی... خیلی عالی هستی... ان شالله خدا برای خودت و دخترت بهترین ها رو بخواد.. کیف کردم که ...

فدات بشم گل قشنگم

انشاالله خودت بتوني مادر فوق العاده تري بشي

ما خانمها نبايد به راحتي از جگرگوشه هامون بگذريم

بهترين پدر هم نميتونه جاي مادر و واسه بچه بگيره

دخترم دوست داشتنه تو تكراري ترين كار هر روز منه  

عزیزم راهی که میری توش ثابت قدم باش. دخترتم بزرگ میشه و میفهمه که چه مادرفداکاری داره. عزیزم شما فقط یکبار زندگی میکنی پس دلیل نداره بخوای با زندگی با همچین مردی همین یه بار راهم با زجر زندگی کنی. بیخیال برو به سمت رهایی. همیشه کاری که میخوای بکنی و تغییری که میخوای تو زندگیت بدی قدم اولش سخته و یکم اولش سرخوردگی پیش میاد ولی تحمل کنی به بهترین موفقیت میرسی. برای رهایی از قفس حالا که در قفس باز شده بال بزن و برو. بیخیال قفس و آدماش. 

2731

ایشالا که خانواده ش یه روزی همین جوری داغون بشن خدا لعنت کنه خانواده هایی رو که بین زن و شوهر بهم میزنن ایشالا که نتیجه کاراشونو ببینن امیدوارم دختر کوچولوت اونقدر قوی و مستقل بزرگ بشه که یاد همچین پدر بی مهری نیفته  تو زن قوی هستی مطمئن باش روزای سخت بالاخره تموم میشه روزایی میرسه که گذشته رو پشت سرت بذاری و شاد بشی دختر کوچولوت وقتی بزرگتر بشه مادر مهربونش رو درک میکنی خیلی خانومی که دخترت رو رها نکردی تو یه مادر واقعی هستی یه انسان خوب مطمئنم روزای خوب میرسه

آفرین به شما،افتخار میکنم به شما از ته وجودم،خیلی خوشحالم که میبینم هنوز تو جامعه مون همچین مادرایی ...

قربونت برم من

انرژي گرفتم عزيزدلم

وظيفمو دارم انجام ميدم گل قشنگم كاري نكردم در برابر بچه معصومي كه با انتخاب و تصميم من اومده تو اين دنياي بد

انشاالله موفق و سربلندباشي و سلامت هميشه و دلت خوش باشه

خیانت کرد،رفت بابهترین دوستم،فیلمشو اتفاقی دیدم،حاشا کرد،زیاد اتفاقی دستش رو شده،همه کار برام‌میکنه ...

چقدر دردناک 😔😔😔

حالم بد شد برات صلوات فرستادم آن شاالله مشکلت حل شه به بهترین شکل

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪
قربونت برم من انرژي گرفتم عزيزدلم وظيفمو دارم انجام ميدم گل قشنگم كاري نكردم در برابر بچه معصومي ك ...

همچنین عزیزم برا تو دخترت و زندگیت بهترین هارو آرزو دارم،انشاالله زندگیت بهتر از این بشه🌹😘

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
آره عزيزدلم منم دقيقا شرايطم مثل شماست دخترم نوه اول پدر و مادرمه و واسش جوون ميدن ...حتي به من گفت ...

😘😘😘😘😘😘😘 کاش کل دنیا پر بشه از همچین مادرایی هیچ بچه ای از مادر یا پدرش بی مهری نبینه 

چه مامان خوبی... خیلی عالی هستی... ان شالله خدا برای خودت و دخترت بهترین ها رو بخواد.. کیف کردم که ...

انشاالله خدا واسه شما خواهر گلم عاقبت بخيري و فرجام نيك بخواد عزيزدلم

بله دوماه تمام پیش مشاور رفتیم به همسرم گفت شما شدیدا دهن بین و بی اراده ای و اصلااا نمیتونی برای خو ...

خب عزیز من پدری ک اینجوره به چ درد دخترت میخوره ،سخته برات ولی یکی دوماه ک بگذره آسون میشه،اون خواهرش وچ میدونم خر کی دستش توزندگیتونه خیرنمیبینه

چقدر دردناک 😔😔😔 حالم بد شد برات صلوات فرستادم آن شاالله مشکلت حل شه به بهترین شکل

ممنون گلم ،فقط برام دعا کن حالم خیلی بده،شرایط روحیم و مشکلاتی ک دارم،زایمانمم نزدیکه😭

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
التماس نمیخواد اتفاقا از موضع بالا بگه تو بی عقلی ولی من نیستم من بچه رو تک والد نمیکنم و طلاق نمی ...

البته من خودم بخاطر دخترم چند ساله دارم تحمل میکنم هنوز جدا نشدم ولی چه فایده داره دخترم هر روز شاهد رابطه خراب و بی مهری منو باباش هست

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.

الهییییییی بمیرم چقدر درد داره حرفات تازه اینایه صدم مشکلاتت نیست

خدابهت کمت کنه خیلی ناراحت شدم....خدابرای هچیکی نیاره

خواهرمنم امروز تولد دوسالگی پسرشه ولی یکساله شوهرنامردش گذاشت رفت این موندبادوتابچه....وقتی رفت خواهرم بیمارستان بود خودکشی کرده بود خودشو داغون کرد ولی .....سرتو درد نیارم

حیف بعضی زندگیابرای بعضی ادمای نالایق...کارای خدا یکیو میبینی هزار مورد داره همچین شوهرش قربون صدقش میشه میگه زن دیگه ای تو دنیا نیست یکیم اینطوری......

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65

[QUOTE=157423466]همچنین عزیزم برا تو دخترت و زندگیت بهترین هارو آرزو دارم،انشاالله زندگیت بهتر از این بشه🌹😘[/QUO

انشاالله عزيزم

بخدا خيلي سختي دارم ميكشم در برابر بي خيالي هاي شوهرم ولي همش سعي ميكنم به نقاط مثبت زندگيم فكر كنم و به اينكه دخترم اينطوري شادتره

انشاالله شما هم هميشه شاد و سلامت باشيد و به همه ي آرزوهاي دلتون برسيد عزيزم

2706