2737
2734
نگفتم ک اسونه اتفاقا خیلی سخته ولی ممکنه زن و شوهر ک شوهر معتاد باشه میشناسم زندگی متعادل و عادی د ...

طرز فكر شما چقدر عجيبة!!!!

شما ميگي زندگي رو بايد به هر قيمتي حفظ كرد حتي به قيمت از دست دادن غرور آرامش 

مثالتون هم اصلا جالب نبود هيچ زني عاشق مرد معتاد نيست و فقط از سر ناچاري زندگي ميكنه مطمينا

وزن شروع 
برام دعا کنید دوستان من تقریبا تموم زندگیمو سختی کشیدم دلم فقط به این خوشه که آینده دخترم دیگه مثل م ...

انشالله بیای بگی جدا نشدم زندگیمونو از نو میخوایم بسازیم با تغییرات مثبت

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی چیکار کردی تو فکرتم

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤
2728
سلام عزیزم هیچی رفتیم محضر جداشدیم دیروزم رفتم سندشو از محضر گرفتم

من‌الان تایپک‌شما رو دیدم

قوی باش

من تو اون مرد هیچی ندیدم جز سَربار بودن  برای شما‌

ولی خدایی تو وجود شماهم مادری میبینم هم‌پدری 

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

میشه بگی طلاق عاطفی چجوریه؟ چقد حس میکنم زندگیت شبیهه منه شوهرم از خداشه بزارم برم 

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤

میشه بگی طلاق عاطفی چجوریه؟ چقد حس میکنم زندگیت شبیهه منه شوهرم از خداشه بزارم برم