2733
2734
عنوان

بخاطر چادری نبودنم قراردادخونه فسخ شد🤦‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 4655 بازدید | 200 پست
عجبااااااااااااااا....صاحب خونه ما هر شب پارتی و کلی دختر و پسر و قر و قاطی میشن تو هم....میرقصن ‌.. ...

خوشا ب سعادتت😂

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم اشکالی نداره اکثر خانومایی که شرکت کردن انگا میخواستن بیشتر پرت کنن اما همینکه میگی بخواطر ...

ممنون عزیزم

خیلی لطف کردی ک راهنماییم کردی♥️

ماهم چن سال پیش رفتم خونه ببینیم لحظه اخری رفتیم خونه رو ببینیم که بعدش قرارداد بنکیسیم طرف صابخونه یه خانومه بر داشت گف تو خونم حق ندارین ماهوارا بزارید دیگه حتا مجلسی که با بزن و بکوب و رقص و این چیزا باشه نباید بگیرین.چادری باشین.کار خاصی نکنین.فلان و بهمان و.... دیگه ماهم اومدیم بیرون گفتیم این چه وزشه😕

۹۹/۹/۹خداجونم تو این تاریخ اوضاع و زندگیم روبه راه بشه   تا اونی که ۹۹/۹/۱۰ چش نداره ببینه دماغش بسوزه     
2728
کاشان هستین؟اخه پسر داییم با خانومش دوران دانشگاهشون کاشان مجبور شدن اجاره  کنن دقیقا همین گیرا ...

ن مشهدم عزیزم

پس این بلا سر یکی دیگه هم اومده من اولیش نیستم😂

خوشا ب سعادتت😂

😁😁😁😁اونا شب می ریزن عشق و حال منم ....از صبح تا ظهر که زندان بانم نباشه اهنگو تا ته میزنم و برا خودم قر میدم ....اونا هم کاری ندارن چون میدونن خودشونم صداشون زیاده.......فقط همیشه میگم خدا زیر بده به خونه های دور بر ...از دست من و صاحب خونه😂😂😂😂

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........

الله اکبر ...بگو آخه مرد مومن به شما چه مربوط ....😐شما میخوای ماه به ماه اجارتو بگیری ....اونوقت میگن چرا مردم بی ایمان میشن ...بگو رسم دین داری این نیستا آقای نسبتا محترم😐

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738
ن مشهدم عزیزم پس این بلا سر یکی دیگه هم اومده من اولیش نیستم😂

اره پسر داییم و زنش هم تو اون شهر غریب بودن زنش میگفت کاش ماهواره داشتیم سریال میدیدم حوصلم سرنمیرفت اماصابخونه نمیزاشت ولی خو چادر نمیپوشید 

یه نکاه به اینجا بندازید شاید جواب گرفتین https://www.ninisite.com/discussion/topic/5014813/چادریا ...

من ب حجاب و چادر هیچ توهینی نکردم وبرام مقدسه و قابل احترام

سرصحبتم برخورده یک شخص مذهبی هست !

😁😁😁😁اونا شب می ریزن عشق و حال منم ....از صبح تا ظهر که زندان بانم نباشه اهنگو تا ته میزنم و برا ...

صبر😁

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
ماهم چن سال پیش رفتم خونه ببینیم لحظه اخری رفتیم خونه رو ببینیم که بعدش قرارداد بنکیسیم طرف صابخونه ...

من کنار میومدم بااین وضعیت😂ولی لامصب بهم مهلت نداد ک خودمو نشون بدم شاید ادم بدی نباشم مانتوییم 

من کنار میومدم بااین وضعیت😂ولی لامصب بهم مهلت نداد ک خودمو نشون بدم شاید ادم بدی نباشم مانتوییم&nbs ...

😅😅😅😅😅😅😅

2706