2733
2739

سلام من توعقدم و تصمیم داریم ک بریم سرخونه زندگیمون

یه خونه دیدیم خیلی خوب بود با بودجه مون هم سازگاری داشت

قرارشد قولنامه کنیم خونه رو ،روزبعد بنگاهیه زنگ زد ب شوهرم ک صاحب خونه گفته خانومت چرا چادری نیست

شوهرمم عصبی شد گفت ب صاحب خونه بگو بیاد دوتا حرف بارش کنم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ ربطی داره😐🥴

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
روزبه روز شاخ های روی سرم ازشنیدن حرفای عجیب بزرگترمیشه😂

میشه این تاپیک‌رو‌گزارش بزنی واست توحید میخونم😍😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5127037&slug=با-این-قد-و-وزنعکس&postId=157320548

به طُ جان میدهم ❤ این قید بدون شـــرط است.
2738

وااای برگام

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

وقتی شوهرم رفت بنگاه

صاحبخونه گفته ک خانومم ازپشت پنجره دیده ک خانومت مانتوییه

شوهرمم گفته اره مانتوییه 

بعد مرده چیزی نگفته

گف بخاطر این ک عروس دوماد هستین دویست تومن ازمبلغ اجاره کم میکنم

فقط ماهواره نیارین

اهنگم توخونه روشن نکنین

خلاصه قولنامه رو بستن

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

این چه حرفیه ملت رد دادن دیگه چرا ماستارو میریزن تو قیمه ها 

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2706