2733
2734
عنوان

حالم گرفته س. یه کمی خون دیدم. کاش پریود نباشه.

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 27 پست
من الان دو ماهه که هرشب تقریبا میخورم. اما خب تازه فهمیدم تنبلی دارم. دکتر دارو داده استفاده کردم ام ...

انشالله عزیز دلم باردار بشی برامنم دعا کن. که باردار بشم. پسر میخوام چون پسر داشتم فوت کرد  

انشالله عزیز دلم باردار بشی برامنم دعا کن. که باردار بشم. پسر میخوام چون پسر داشتم فوت کرد   &n ...

ای جان

عزیز دلم

خدا بهت صبر بده و انشاله که به خواست و مصلحت خودش دوباره یه نی نی پسر خوشگل و تپلی بهت می بخشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لانه گزینی نبود   پریود بود

منم این علائم رو دارم هر ماه ولی پریوده تازه اونسری یه روزم عقب انداختم ک دیگ داشتم مطمئن میشدم ک باردارم چون سیکلم منظمه ولی پری بود😔

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
لانه گزینی نبود   پریود بود

اره عزیزم لک لانه گزینی خیلی کم و یکبارم اتفاق می افته. بعضیام که اصلا لک لانه گزینی ندارن یا متوجهش نمی شن انقد که کم و کمرنگ دقیقا هم حول و حوش روزایی که قراره پری بیاد این لک دیده می شه.

بره منکه اینطوری بود.

سلام دوستای مهربونم میشه برام دعا کنید

من فردا انتقال جنین دارم دعا کنید مثبت شه و باردار شم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
نگران نباش شاید لانه گزینیه . من الان باردارم سر این بارداریم ۳ روز خونریزی داشتم ولی کم بود فکر میک ...

سلام عزیزم الان خوندم رفتی سرزندگیت.خدارو هزار مرتبه شکر خیلی برات خوشحال شدم خیلی.انشالله زندگیت روز به روز قشنگتر بشه💓

سلام دوستای مهربونم میشه برام دعا کنید من فردا انتقال جنین دارم دعا کنید مثبت شه و باردار شم

الهی که به خیر و سلامتی 

با موفقیت انجام بشه و شما هم زود زود مامان بشی و خبرشو بهمون بدی.

الهی که به خیر و سلامتی  با موفقیت انجام بشه و شما هم زود زود مامان بشی و خبرشو بهمون بدی.

چي شد عزيزم باردار بودي شما؟

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
سلام عزیزم الان خوندم رفتی سرزندگیت.خدارو هزار مرتبه شکر خیلی برات خوشحال شدم خیلی.انشالله زندگیت رو ...

سلام ممنونم مرسی خیلی لطف داری بازم ممنون بابت دعات انشااله انرژی مثبتش به زندگی خودت برگرده