2726

هنوز 3 روز به موعد پریودم مونده. تو اقدام به بارداریم. دو روزه دردای عجیبی تو قسمت کمرم دارم. یهو چنان درد میگیره و منقبض میشه که پشتم تا کتف میگیره.

دیشب احساس کردم که یه تکه خون کهنه دیدم. امروز صبح هم همینطور

خیلی حالم گرفته شد. کاش پریود نباشه.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله بار دومت باردار باشی   اگه میخوای باردار باشی قرص ویتامین  Eبخر عالیه عزیزم&n ...

بارداری اولمه

ولی دوست دارم زودی مامان بشم.

حسم بهم میگفت این ماه حتما باردار میشم که این خون لعنتی با احساساتم بازی کرد   

انشالله بار دومت باردار باشی   اگه میخوای باردار باشی قرص ویتامین  Eبخر عالیه عزیزم&n ...

من الان دو ماهه که هرشب تقریبا میخورم. اما خب تازه فهمیدم تنبلی دارم. دکتر دارو داده استفاده کردم امشب هم باید امپول بزنم.بعد اقدام.دعا کنین همین ماه باردار شم 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
نگران نباش شاید لانه گزینیه . من الان باردارم سر این بارداریم ۳ روز خونریزی داشتم ولی کم بود فکر میک ...

الهی که نی نیت به سلام پا به این دنیا بذاره.

من این ماه حالتای خیلی عجیبی داشتم. یکیش همین کمردردای شدید که تا کتفم اسپاسم میشه

انشاله که همین ماه باردار باشی برای منم دعا کن عزیزم

مرسی عزیزم محتاجم به دعا.انشالله هرکی دلش نی نی میخواد همین ماه یه نی نی ناز بره تو دلش🙂🤗

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706