2733
2734
عنوان

نحوه خوابیدن در سه ماهه اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 26869 بازدید | 36 پست
ممنون عزیزم  هزینش چقدر شد؟

چون دولتی بود 70 یا 80 و یسری وسیله مثل ملحفه و اینها خریدم 100 ایستاد برامون اگه شخصی میرفتم تا 2 میلیون میشد ولی دولتی که رفتم خیلی خوب بود 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
من تا پایان سه ماه نمی دونستم باردارم پس حساب کن چجوری خوابیدم همش روی شکم بودم الان که فهمیدم به په ...

جنسیت نی نی؟

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم به سلامتی عزیزم من تازه اگر اشتباه محسبه نکرده باشم هفته پنجم تموم شده،آخر هفته دیگه نوبت س ...

حالا چرا تیکر آبی زدی؟

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎
2731
نمی دونم 13 هفته و 6 روز نتونست تشخیص بده گفت معلوم نیست آخه پشتش رو کرده بود به من 

آخی قهره،😍