2737
2739
عنوان

دعوا با دخترعمو

1031 بازدید | 57 پست

بچه ها بابام با زن عموم دعواش شد دخترعموم پرید وسط دعوا به بابای من بی احترامی کرد این دفعه ی اولش نبود که این کاروکرده ...عموم هم‌دوماه و نیم پیش به خاطر کرونا فوت کرد...من هم به دختر عموم پیام دادم که یکبار دیگه به بابام بی احترامی کنی با من طرفی و...

بعد چندساعت بعدش دخترعموی کوچکم که خواهر همین میشه بهم پیام داده که با خانوادم درست حرف بزن و ...بعد وسط دعوا تو چت میگه ببینم اون روزیو که بفهمی پدر نداشتن چقدر سخته😳چی بگم بهش؟؟؟

اوناالان بیش ازاون روشون فشاره توبدترش نکن وخودتوقاطی نکن 

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا نباید تو دعوا بزرگتر ها دخالت کرد

دختر عموت اشتباه کرده شما هم.....

من هیچوقت جلو کسی که پدر یا مادر از دست داده نمیگم پدرم...یا مادرم....

چون از دستشون دادن دل نازکن

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

با آدمای داغ دار بحث نکنید خصوصا مرگ پدر 

پدرتون خودش زبون داشته و بزرگتره خیلی زشته شما بعد دعوا میری تهدید 🤦‍♀️اونم به یکی ک داغ پدر داشته میگی با بابای من درست صحبت کن

من تحربشو دارم راستش تو سال اول دخترا ب شدت حساسن و زود رنج و عصبی 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2738

برای چی اخه دعوا میکنین سر به سر خانواده داغ دار نزارین لطفا...چیزی ام از مرگ پدر خانواده نگذشته اونا حال روحی درستی ندارن خیلی بده که یکی همش باهاشون جنگ و جدال داشته باشه..گناه دارن

اونا به بابای من بی احترامی کردن

بازم شمادخالت نکن اگه باباتون میخاست خودش یه چی بهشون میگفت 

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

اولن پدر شما به جای  مهربانی و دلگرمی از خانواده  برادر مرحومش  چرا  با اونا دعوا و مشاجره  میکنه ؟ دومن شما به جای اینکه  به پدرت بگی  با زن دعوا نکنه  و اونا تو شرایطی نیستن که  باهاشون کل کل کرد  چرا آتیش  بیار  معرکه شدی    و سومن   من حق رو میدم  به همون دختر عموت  خدا نکنه  یکی  پدر یا شوهرش  کنارش نباشه  امثال شما  میخوایین  ادمو  به سلابه  بکشید    خجالتم خوب چیزیه   به جای دلجویییه  ؟  

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
2706