2737
2734
عنوان

دعوا با دخترعمو

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 57 پست
اونا همیشه وسطن عزیزم مگه مادر اونا عاقل و بالغ نیست

خب بزار خودشون باهم کنار میان

اگه به شما بی احترامی کردن یا حرفی زدن جواب بدین...دل شکستن یتیم تاوان بد داره دیدم که میگم باهاشون راه بیاین

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
خب بزار خودشون باهم کنار میان اگه به شما بی احترامی کردن یا حرفی زدن جواب بدین...دل شکستن یتیم تاوا ...

چه ربطی داره😏😏اونا قبل مرگ‌پدرشون هم همین کارارو میکردن بعدش اون بزرگه سی و پنج سالشه من بیست سالمه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انتقاد نمیگنن بی ادبی میکنن مثلا سلام نمیکنن و ...من یکبار هم به پدر اونا چیزی نگفتم.

سلام نکنن اصلا شاید اونا بی ادب باشن شماکه نباید مثل اونا رفتار کنید فرض کن یه نفر بیشعوره شماهم باید مثل اون باشین.در ضمن اگرم ناراحتن از دست عموی خودشون ناراحتن و الان حکم بزرگتر واسشون داره

چه ربطی داره😏😏اونا قبل مرگ‌پدرشون هم همین کارارو میکردن بعدش اون بزرگه سی و پنج سالشه من بیست سالم ...

خوددانی شما دخالت نکنی سنگین تری

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2728
اونا خیلیی وضعشون از ما بهتره در واقع پدرش صاحبکار پدر من بود و منت میذارن

اصلا حق با شما   درست  میگید   ولی اونا الان تو شرایط حادی هستن   یکم  بهشون  فرصت  بدید  به خودشون  بیان  . 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
اونا به بابای من بی احترامی کردن

عزیزم ولی اونا پدرشونو از دس دادن بهتره پشت بابات وای نایستی دلشون نشکنه تو بزرگواری کن❤

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
چه ربطی داره😏😏اونا قبل مرگ‌پدرشون هم همین کارارو میکردن بعدش اون بزرگه سی و پنج سالشه من بیست سالم ...

نود سالشونم که باشه بابای شما عنوشونه اگرم کسی بخاد حرفی بزنه باباته نه شما.شما و خانواده تون اصلا نباید دخالت کننید حتی اگه صد درصد حق باشما باشه .اونا با عموشون مشکل دارن از دست عموشون ناراحتن الان دوماه بابا ندارن یه انتظار دیگه دارن .درکشون کن راه دور نمیره

2740
استارتر من دركت ميكنم عزيزم  اينجا نميدونم چرا اينجوريه ؟؟  فقط ميتوپن به استاتر  ...

قربونت واقعا همینه من همیشه به پدر اونا احترام گذاشتم و خیلیم از فوتش ناراحتم کلی براش دنبال دستگاه اکسیژن ساز و ...بودم با اینکه رابطه ی خانوادگی خوبی نداشتیم اما خود عمو واقعا آدم بدی نبود و خیلی دلم میخواست کاری کنم تا زنده بمونه از دارو گرفته تا...نمیگم منت بذارم میگم آدم بی مهری نیستم و اصلا قابل توجیه نیست به پدر من بی احترامی کنن چون دعوا با زن عمو بود

اگرم چیزی به بابات بگن حق دارن اخه بابای شما عموی اوناست اگرم چیزی بگن مشکلی نیست درک کن

عزیزم شما دیگه از اونور بوم افتادی ...این حرف شمام دیگه قابل قبول نیس که میگی عموشونه هرچی بگن مشکلی نیس شاید ازنظر شما عموشونه خب پس مشکلی نداره ولی از نظر استارتر دارن ب باباشون بی احترامی میکنن اونا الان باید عموشونو جا بابا ببینن احترامی که برای بابا قائل بودن چندین برابرشو واسه عمو قائل بشن اگه مادرشون حرفی زد بگن ب عمو بی احترامی نکن با خوبی مشکلشونو حل کنن کما اینکه پدرشون بدهکار از دنیا رفته هرچ زودتر بدهی پدرو تسویه کنن نه اینکه هرچی بخوان بگن مشکلی نباشه.خب صددرصد وقتی کسی ب خانواده ادم بی احترامی میکنه غیرت ادم اجازه نمیده ساکت بمونه اونم ب پدر هرکس دیگه هم باشه صداش درمیاد اگه ب احترامه باید دوطرفه باشه  

السلام و علی الحسین😍😍😍
عزیزم شما دیگه از اونور بوم افتادی ...این حرف شمام دیگه قابل قبول نیس که میگی عموشونه هرچی بگن مشکلی ...

خود عموش (بابای استارتر)مشکلو حل میکنه.هیچوقت نباید دعوا را کش داد.اگه یه کوچولو جواب نمیداد اونا هم خودشون متوجه میشدن عزیزم.(البته اینا نظرمنه .نظر شماهم ممکنه بامن فرق کنه)

قربونت واقعا همینه من همیشه به پدر اونا احترام گذاشتم و خیلیم از فوتش ناراحتم کلی براش دنبال دستگاه ...

من صددرصد حرف شما رو قبول دارم کار دخترعموتون ب هیچ عنوان قابل توجیه نیست بچه هم نیس که بگیم نمیتونه خوب وبد و از هم تمیز بده کنترل رو رفتارو گفتارش نداره ولی شما باز بخاطر مرگ عموتون چیزی بهشون نگو دعوارو کش نده...

السلام و علی الحسین😍😍😍