2733
2734
عنوان

بیاید بگم شوهرم تو خواب چ بلایی سرم اورد

| مشاهده متن کامل بحث + 7555 بازدید | 90 پست
فکر نمیکنم ... یعنی تموم این سالا آرنجشو تو مهره کمرت فشار میداده و متوجه نشدی؟

نمیدونم 😞

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگم ببین من هرکاری میکنم نمیتونم ارنج اونو درحال فشار دادن رو کمرت تصور کنم😂😐 اخه ارنجش چجوری به ...

حال ندارم آخه چرا منو میخندونی

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2738

پناه بر خدا

استارتر راستش من بیشتر از تو ترسیدم و افکارت

آخه این چه فکریه؟

من وقتی شوهرم خوابه حوصلم سر میره بلایی نیست که تو خواب سرش نیارم بدبختو،یعنی روانی هستم؟

به نظرم کمتر از این داستانا که میگی بخون خیلی تاثیر منفی روت گذاشته عزیز 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی بنظرم خودت مشکل داری با این چیزایی که میگی نه اون بنده خدا... برو خودتو بررسی کن

ای وای

اوک مرسی

پناه بر خدا استارتر راستش من بیشتر از تو ترسیدم و افکارت آخه این چه فکریه؟ من وقتی شوهرم خوابه حو ...

ممنونم 

اوک حتما