2733
2734
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 11612 بازدید | 531 پست
من واقعا عاشقش‌ ام اما از ی طرف ام کلی بهم چیز گفته اما بازم میگم الان لجبازه‌ و حساس حتما برمیگرده ...

سنار بده آش

به همین خیال باش

کسی که رفته دیگه برگرده هم فایده نداره

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی سوال دارم هم از اسی هم از این کاربر

@kareeeeeen    

شما پسرا دقیقا عاشق چیه دخترمیشین؟حتی خودتون ب شخصه عاشق چیش شدین؟!

خیلی برام سواله خیلیم معذرت میخوام دخترایی ک خورده شیشه دارن اینجورپسرا عاشق چیشون میشن ک عاشق ی دختری ک سادست و واسه عشقش جون میده نمیشن و بعد ی مدت ولش میکنن؟!ولی اون دختری ک دروغ میک و هزارجور خیانت می‌کنه رو دیونه وار میخانش

2731
ی سوال دارم هم از اسی هم از این کاربر @kareeeeeen     شما پسرا دقیقا عاشق چیه دخترمیشی ...

الان دقیقا از کجا متوجه شدین که خیانت شده بهم ؟؟؟؟؟

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
ی سوال دارم هم از اسی هم از این کاربر @kareeeeeen     شما پسرا دقیقا عاشق چیه دخترمیشی ...

واقعا خودمم نمیفهمم‌ من آدمی بودم ک ب خودم میگفتم اگه ی روز کسی  ک دوست دارمو‌ با یکی ببینم ولش میکنم و بدترین عذاب و بهش میدم اما روز اول ک قرار داشتیم عکس خودشو بغل دوس پسرش  دیدم از بس گریه کرد و گفت خودکشی میکنم اگه بری‌ نرفتم و موندم حالا دوباره شنیدم چند روز پیشا‌ خودکشی کرده اما خوب شده اما نفهمیدم سر چی

مرسی عزیزدلم لطف میکنی ازخدا بخاه ک بیادش🙃😢 هی واسش پیام‌نوشتم هی پاک کردم غرور لعنتیم نمیزاره می ...

از ته قلبم دعات کردم عزیزدلم ننن اشتباه نکن پستم بزنه خیالت راحته ک همه تلاشتو کردی وای دلم خیلی گرفت بخدا توروخدا زنگ بزن بهش اونم حتما منتظر زنگ توعه شاید میخواد عشقتو امتحان کنه نزار بیشتر از ی هفته طول بکشه

2738
منم دیوونشم ... نموند ... 

اون میاد من مطمئنم داداش

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
از ته قلبم دعات کردم عزیزدلم ننن اشتباه نکن پستم بزنه خیالت راحته ک همه تلاشتو کردی وای دلم خیلی گرف ...

مرسی عزیز دلممم😍😍😍❤❤💗💗💗

چشم صبح پیام میدم سلام ببینم چی میگع

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

عشق دلیل نمیخواد ...

عشق بدون دلیل واقعیه ...

عاشق چشم و ابرو شدن و اخلاق و فلان .. 

چند سال دیگه چشم و ابرو چروک میشه ..

اخلاقم شاید تغییر کنه ...

عاشق خودش باید شد ...

عشق خودش میاد ...

عاشق خوده خوده خودشم ... هرچی که هست ..

اتفاقا دختر خیلی خوبی هم بود ...

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  

@khodaya_mer30    

واقعا خودمم نمیفهمم‌ من آدمی بودم ک ب خودم میگفتم اگه ی روز کسی  ک دوست دارمو‌ با یکی ببینم ولش ...

معلومه دیگه دلش پیشه یکی دیگست ک پسش زده احتمالا جدیدا ک شمارو بیخیال شده یا خواسته بره با اون یا دلیل دیگ ای داشته درکل ازشما بت نساخته مثل شما متاسفانه و این خیلی بده من دقیقا میفهمم حالتو😔🧡

نشده؟ عزیزم من گفتم پسراااااا چون پسری نظرتونو خواستم بدونم ناراحتی نظر نده

عذر میخوام اگه تند حرف زدم

امشب زیاد حالم خوب نیست ، شرمنده  ... 

خیر ... خیانت نکرده ... ولی نموند ...

عشق زوری نمیشه ... خوش باشه برام کافیه ...

منم یه جوری با دیوونگیم سر میکنم ....

2706