2737
2739
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 11612 بازدید | 531 پست
دلم نمیاد میگم گناه داره مطمئن ام پشیمون میشه از این کاری که باهام کرد 

بیخود کرده

والا ارزش نداره همچین آدمی ک تو ازش گفتی دیگ خودت میدونی 

روت نمیشه بگو تا من برم ازش بگیرمشون😄😄😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا هرروز حتی شده ۱۰ دقه دوسه بار واسم‌گریه کرد کل خاندانش میدونسن باهمیم باپدرمادرش من تلفنی ح ...

انچه بیداری ندارد خواب مرگ بی گناهان است و ...

وجدان نامردان ...

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
وایییی خداا بخدا اشکم دراومد این همه سال چرا کات کردین آخه باورت میشه دلم داره میترکه؟😐😢

قسمت ما این بود دیگ🙁

راستش باورم نشده ک کلا ندارمش اسمش تتو رونبض دست چپم🙁عکس من تتو رو قلبش و دستش😔

ولی تموم شد الان ۷روزه یا۸ روز ک حتی یه تک زنگم ب هم نزدیم

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2742
من ایندمون‌ با اون میخواستم حتی گفتم بهش بیام خاستگاریت‌ گفت ن بابام گفته تا ۱۰ سال دیگه نباید ازدوا ...

بیخیال بابا    دخترا بعضیاشون تنوع طلبن  پسری رو با موقعیت بهتر ک ببینن بیخیال عشق میشن

انچه بیداری ندارد خواب مرگ بی گناهان است و ... وجدان نامردان ...

🙂

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
بیخود کرده والا ارزش نداره همچین آدمی ک تو ازش گفتی دیگ خودت میدونی  روت نمیشه بگو تا م ...

ن بحث رو شدن نیست میگم شاید پشیمون بشه برگرده‌ میگم شاید الان لجبازی میکنه و جالب میدونی چیه اون همش دروغ میگفت من باور میکردم الان رفته به همه میگه دروغ میگفت بهم و من قبولش‌ ندارم 

😑🙃

بیشتر وابسته نشو ... نمیمونه ...

کسی که یه بار بگه نمیخوامت .. نمیمونه ...شک نکن ...

یه روزی .. یه جایی .. جوری ولت میکنه که هرشب

مرگ و جلو چشات ببینی ..

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
2740
قسمت ما این بود دیگ🙁 راستش باورم نشده ک کلا ندارمش اسمش تتو رونبض دست چپم🙁عکس من تتو رو قلبش و دس ...

اخه چرا عزیزدلم ب این وقت اذان دارم برات گریه میکنم توروخدا ی زنگ بزن شاید منتظرتوعه نزار فاصله بیوفته بینتون😭😭

بیخیال بابا    دخترا بعضیاشون تنوع طلبن  پسری رو با موقعیت بهتر ک ببینن بیخیال عشق می ...

اخه من که همه چی داشتم مشکلش‌ چی بود حتی گفتم خونه ام میخوای الان بزنم ب اسمت یا ماشین گفت بزن اما فرداش رفت

ن بحث رو شدن نیست میگم شاید پشیمون بشه برگرده‌ میگم شاید الان لجبازی میکنه و جالب میدونی چیه اون همش ...

ای خدا  میام گوشتو میپیچونمااااااا   پسرخوب دختری ک میره  حتی اگ برگرده دیگ عشقش مث روز اول نیست   

من عاشق ندیدم عین دوس پسرم ولی گذرزمان و مشکلات کاری باهاش کرد ک تموم شد اون ۱۹ سالش بود ک بامن اشناشد و امسال ۲۷ سالش بود ک‌رفت 🙂🙂🙂پس توام ب حرف من روزی میرسی

اخه من که همه چی داشتم مشکلش‌ چی بود حتی گفتم خونه ام میخوای الان بزنم ب اسمت یا ماشین گفت بزن اما ف ...

پس مطمئن باش فقط برا سرگرمی تورو خاسته   الان ک دیده با همه چیش میسازی رفته

اخه چرا عزیزدلم ب این وقت اذان دارم برات گریه میکنم توروخدا ی زنگ بزن شاید منتظرتوعه نزار فاصله بیوف ...

مرسی عزیزدلم لطف میکنی ازخدا بخاه ک بیادش🙃😢

هی واسش پیام‌نوشتم هی پاک کردم غرور لعنتیم نمیزاره میترسم‌پسم بزنه

2706