2737
2739
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 11612 بازدید | 531 پست

بیخیال تمام دلتنگیات و خواستنات شو و خیلی شیک و مجلسی نه پیگیر شو نه پیام نه زنگ نه هیچ ارتباطی برقرار نکن...مثل یه دختر جذاب رفتار کن نه یه دختر خودباخته 

اونوقته که اون در به در دنبالت راه میفته تا برتگردونه 

اگر هم بر نگشت بدون یکی رو از دست دادی که بلاخره با تمام دوست داشتتهات میرفت پس چه بهتر که قبل از ازدواج رفت

کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک میشوند رو هم بخون

تا توانی به جهان خدمت محتاجان کن ...به دمی یا درمی یا قلمی یا قدمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق چیش شدی دقیقا میشه بگی؟چندسالشه دختره

شاید باورت نشه اما واقعا تا دیدمش عاشق شدم و ۳ سال منتظر موندم ‌و دختره الان ۱۹ سالشه اما واقعا میخوامش‌ و ب خاطرش‌ هر کاری کردم

راستم میگی اما چیکار کنم دلم خره‌ احمقه‌ ک هنوز با این کاراش دوسش داره بخدا یادمه عکس خودشو و دوست پ ...

خدامیدونه من و ی اقاپسر محترم ۴سال رفاقتی باهم بودیم ولی ن برای ازدواج   خودم دسته گلشو انتخاب کردم  تشویقش کردم ک زن بگیره  خوشبخت شه    الان ک میدونم حالش خوبه خیلی خوشحالم براش

2728
از من ب تو نصیحت  هیچوقت همه عشقتو سهم ی دختر ندون   شاید ی روز ب سرش زد و رفت  و اون ...

واقعا الان خالی شد دست و قلبم هر چی میخواست سری‌ براش فراهم میکردم براش میگفت دستبند طلا میخوام براش خریدم گردنبند خواست براش خریدم هر کاری بهترین تولدو‌ براش گرفتم اما

واقعا الان خالی شد دست و قلبم هر چی میخواست سری‌ براش فراهم میکردم براش میگفت دستبند طلا میخوام براش ...

من جات بودم روزی ک رفت ازش پس میگرفتم همه رو  چون ارزش نداره ک قدر نشناس بوده و تنهات گذاشته

واقعا الان خالی شد دست و قلبم هر چی میخواست سری‌ براش فراهم میکردم براش میگفت دستبند طلا میخوام براش ...

وای ک چقد ساده ایی خدا کنه همینجوری پیش نری ب فکر آیندت باش اخه وقتی نه زنته نه چیزی برا چی پولتو حیف اینجور آدما میکنی ک خوبی نمیدونن 

2740
همدیگرو میدیدین از نزدیک؟

اره بابا هرروز حتی شده ۱۰ دقه دوسه بار واسم‌گریه کرد کل خاندانش میدونسن باهمیم باپدرمادرش من تلفنی حرف میزدم خانواده منم همه میدونسن...

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
شاید باورت نشه اما واقعا تا دیدمش عاشق شدم و ۳ سال منتظر موندم ‌و دختره الان ۱۹ سالشه اما واقعا میخو ...

اها من فکر کردم خودش وابستت کرد..عزیزدلم این دختره داره اذیتت میکنه خوشش میاد بری دنبالش..دو روز بی محلی کنی خودش برمیگرده

راستی شما کاری نکردی ک ناراحت بشه؟مثلا گفت دروغگویی و فلان شما نگفتی چه دروغی گفتم و چرا اینجوری میکنی؟

شاید کاری کردی ناراحت شده الکی ک دعوا نکرده حتما

اصن دوس دختر برا چیته دیونه   باخیال راحت برو تموم حواستو بده ب آیندت 😡😡😡😡😡

اره بابا هرروز حتی شده ۱۰ دقه دوسه بار واسم‌گریه کرد کل خاندانش میدونسن باهمیم باپدرمادرش من تلفنی ح ...

وایییی خداا بخدا اشکم دراومد این همه سال چرا کات کردین آخه باورت میشه دلم داره میترکه؟😐😢

من جات بودم روزی ک رفت ازش پس میگرفتم همه رو  چون ارزش نداره ک قدر نشناس بوده و تنهات گذاشته

دلم نمیاد میگم گناه داره مطمئن ام پشیمون میشه از این کاری که باهام کرد 

هی امان از دلم ک اینقدر خره

منم دیوونشم ... نموند ... 

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
اصن دوس دختر برا چیته دیونه   باخیال راحت برو تموم حواستو بده ب آیندت 😡😡😡😡😡

من ایندمون‌ با اون میخواستم حتی گفتم بهش بیام خاستگاریت‌ گفت ن بابام گفته تا ۱۰ سال دیگه نباید ازدواج کنی گفتم باشه مشکلی نیست منتظرت میمونم

2706