2733
2734
عنوان

خانوما بیاید بببنید حامله هستم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 دستگاهه.. اما این دوتا فسقل هم قرص میخوردم باردار شدم بدنم ایمنه بازم جلوگیری طبیعی داریم ها ...

ماشاءالله گیرایی تون بالاست😊

خیر و صلاح در پیشه عزیزم، من دعا میکنم خواست خدا با خواسته ی دلت یکی بشه🌸

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
ماشاءالله گیرایی تون بالاست😊 خیر و صلاح در پیشه عزیزم، من دعا میکنم خواست خدا با خواسته ی دلت یکی ...

فدای تو بشم عزیزم شرایط خیلی بدی دارم توی شهر غریب تنهااااا سن کم خیلی سختمه خیلی وگرنه نعمت خداست...

قربونت😍

فدای تو بشم عزیزم شرایط خیلی بدی دارم توی شهر غریب تنهااااا سن کم خیلی سختمه خیلی وگرنه نعمت خ ...

میدونم چی میگی عزیزم، خواهرمنم تو غربت یک بچه یک سال و سه ماهه داشت و دوباره ناخواسته باردار شد، یک مدت گذشت تا با شرایط بتونه کنار بیاد ولی الان که دو ماه از تولد بچه دومش میگذره خیلی روحیه ش خوب شده و احساس رضایت داره، البته که شرایط شما بخاطر دوقلویی سخت تره، ولی هرچی خواست خدا باشه برای بنده ش بهترینه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
 عزیزم دوتا دختر دو قلو یک سال ونیم دارم

خدا برات نگهشون داره 🤗🤗🤗🤗❤️❤️❤️❤️

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
2738