2737
2734

خانما

موعد پریودم ۴ ام بوده بعد حدود یک هفته قبلش یکم درد پریودی داشتم  روز موعد یه بی بی چک مثبت و دوتا منفی داشتم..۵ام آز دادم بتا یک بوده...

ولی پریود هم نمیشم کمردرد دل درد

کلی هم جوشونده خردم ک پری شه..

به نظرتون مشکل چیه؟

تروخدا کمک کنید من مبگم شابد استرس داشنم چون نمیخاد حامله باشم برای اونه عقب انداختم؟؟

یا برای جوشونده هاست..

چه مرگم شده دیگه دارم دیوونه میشم باز برم آز بدم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
دو روز پیش دادم منفی بود

با دفترچه از دادی یا ازاد؟ چقدر شد؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
منم عین شما  هر ماه استرس بارداری همه تایپیکام راجب بارداری  خداروشکر دیروز پ شدم  ...

وای بخدا دارم دیوونه میشم میگم فردا باز برم ازمایش؟؟لکه خون هم دارم نمیدونم چیییییه😭😭😭

اره والا دستت رو سرم😐

عزیزم دوتا دختر دو قلو یک سال ونیم دارم

خوش به سعادتت عزیزم، دوقلوی دختر خیلی عالیه😍

روش جلوگیری تون در حال حاضر چیه؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
آزاد ۲۰ هزا ویزیت دکتر ۲۰ هزار آزمایش.. دفترچم قبول نکردن😐

لابد ازمایشگاه خصوصی بوده

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
خوش به سعادتت عزیزم، دوقلوی دختر خیلی عالیه😍 روش جلوگیری تون در حال حاضر چیه؟

دستگاهه..

اما این دوتا فسقل هم قرص میخوردم باردار شدم بدنم ایمنه بازم جلوگیری طبیعی داریم ها اما یه بار کاندوم پاره شد(ببخشید) گفتم دستگاه هست دبگه...اما دکترم گفت ۳ درصد با دستگاه هم باردار میشن😐😐😐😐

2706