2733
2734
الهی عزیزم صلوات میفرستم که کوچولوت هرچی براش بهترینه اتفاق بیفته، اگر سینه ی خودت یا شیرخشک هرکدوم ...

ممنونم انشالله محتاج دعا هستم خیلی حالم بده 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
سلام عزیزم من دوتا بچه دارم جفتشون همین طوری بودن تا شش ماهگی با بد بختی شیر خودم رو دادم بعد شیر خش ...

دختر منم اسهاله همیشه دیروز یه ذره شیر خشک بیومیل پلاس دادم حواسم نیوذ پروتین کاوی داره امروز  کلی خون تو مدفپعش بود توشش ماهگی چطور عادتشون دادین به شیرخشک؟ 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من تو مدفوعش زود خون میبینم حالا کلا پروتین گاویو لب نمیزنم هیچیشو ولی باز حساسه اپتامیل پپتی ج ...

اره منم میگم همه چیو حذف کرده بودم ولی پسرم خوب نمیشدم

برنج تنعا میخوردم با اب

پسرم واکنش نشون میداد

دکتر گفت خودتو و بچتو نجات بده

شیرتو قطع کن،شیر مخصوص بده

واقعا نجات هم پیدا کردیم

بمیررررم‌.....ایشالا که پستونک میگیره..منم دخترم معتاد پستونک دهنی شده بودسینمو نمیگرفت تا پنج روز م ...

خدانکنه  ممنونم 😔

2728
اره منم میگم همه چیو حذف کرده بودم ولی پسرم خوب نمیشدم برنج تنعا میخوردم با اب پسرم واکنش نشون مید ...

چطور عادت کرد ؟ چند ماهگی شیر خودتو دیکه ندادی؟

چطور عادت کرد ؟ چند ماهگی شیر خودتو دیکه ندادی؟

از ۵ و نیم کامل قطع کردم شب میزاشتم تو بغلم

سرش رو میکرد تو سینه م دهنش باز میکرد دنبال شیر میگشت

من شیشه میزاشتم دهنش😔

اون چند روز عذاب کشیدم

فقط گریه میکردم

دختر من تو مدفوعش زود خون میبینم حالا کلا پروتین گاویو لب نمیزنم هیچیشو ولی باز حساسه اپتامیل پپتی ج ...

عزیزم الان که چهارماهه اس شیرش رو با لعاب برنج یا ف نی خیلی خیلی رقیق بهش بده تا زیادی آبکی نباشه رفلاکسش اذیتش کنه.‌کم کم غذای کمکی رو شروع کن انواع پوره ها فقط در حد با انگشت به زبونش زدن بزار با طعمها آشنا بشه تنوع خاصی نده تا کم کم وعده های غذاییش رو منظم کنیو تو ماه پنجم به دو وعده و ماه ششم به سه وعده مشخص برسونی شیر رو کمتر کن چون عامل الرژی و رفلاکسه ولی اصلا حذف نکن. شیر باشه ولی خیلی اصرار به زیاد دادنش نکن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
مال خودتو اصلا ندادی او ن یه هفته رو گریه نمیکرد برا سینت؟  چجوری راضی شد گرفت ؟ تو خواب چ ...

شیر خودمو می دادم. وقتایی که می رفتم سر کار باباش حالتی که من بچه را موقع شیر دادن می گرفتم تو بغلش می گرفت و بهش شیر خشک می داد. مامانمم میومد کمک. دقیقا دمای شیر و همه چیزو تنظیم می کرد. ببین بده شوهرت بهش بده و بچه حس کنه برای یک ساعت شما نیستی اون موقع شاید بخوره. سر پستونکتم هی عوض کن ببین از کدوم خوشش میاد. راستی مامانم سر پستونک را اون اولش میزد تو آب قند که تشویق بشه.

ببین فکر کنم بچت باهوشه و چون شما اطرافش هستی و شما را میبینه به هیچ عنوان زیر بار شیشه شیر نمیره. حالا اینو هم امتحان کن. یک ساعت اون موقع که گشنه هست تو دیدش نباش تا امیدش قطع بشه و بخوره. بعدش عادت میکنه.

از ۵ و نیم کامل قطع کردم شب میزاشتم تو بغلم سرش رو میکرد تو سینه م دهنش باز میکرد دنبال شیر میگشت ...

دخترم الان بیدار شد گریه میکرد نمیخورد باز خوابید یکم راه رفتم خورد 

ببین فکر کنم بچت باهوشه و چون شما اطرافش هستی و شما را میبینه به هیچ عنوان زیر بار شیشه شیر نمیره. ح ...

اینم امتحان میکنم ممنون ببینم جواب میده 

دخترم الان بیدار شد گریه میکرد نمیخورد باز خوابید یکم راه رفتم خورد 

میدونی یه هفته سختی داره

گریه میکنه

نمیخوره،پس میزنه

ولی کم کم حتی شده یک درجه یک درکه بهش بده عادت میکنه

اخه دوماه و‌نیمه اسهاله مدفوعش شل و ابکیه صاف هیچی توش نیست هرچی میخورم حساسه خون تو مدفوعشه  د ...

من نگرانی هات رو درک میکنم ولی اینا که میگی طبيعيه اسهال وریفلاکس طبيعيه. باید تو تغذیه خودت تجدید نظر کنی. دکتر گفته به لاکتوز حساسه؟ 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
از ۵ و نیم کامل قطع کردم شب میزاشتم تو بغلم سرش رو میکرد تو سینه م دهنش باز میکرد دنبال شیر میگشت ...

گناه داره 😭😭😭چه کاریه با نوزاد 2 ماهه میکنی

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2706