2733
2739
عنوان

با مامانم قطع رابطم، همش خواب میبینم ناراحته

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 52 پست
آره من بچه بزرگترم

حتما سنش کم بوده مادرت موقعی که شما رو بدنیا آورده...یه مدل حس رقابت داره باهات

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برادرام سرجهاز خیلی منو دورزدن ازبابام پول میگرفتن میگفتن ما میدیم بعد منم ب هرچی چیز اشغال بود قانع شدم واقعا اشغال ابروم رفت حرف شنیدم دیگ دل رفت امد ندارم باهاشون کینشم ازدلم نمیره بیرون ولی دلم میسوزه ک بخاطر اونا چرا پدرمادرمو نمیرم ببینم کم میرم روزی نیس گریه نکنم واس مظلومیتشون مادرته نگذر ازش

2728
چه عجیب بهش فکر نکرده بودم، آره ۱۶سالش بوده

من خیلی دیدم 

حسودیش میشه بهت 😥حقیقت تلخیه ولی خب...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

دلیلش هم اینه که از شوهرت بد میگه در اصل حسادت میکنه

من مادربزرگم اینجوری بود...ادمایه ساده ای هم هستن ها اینجور آدما ولی مثله بچه ها حسادت میکنن به بچه هاشونم😑باورت میشه من خالم انگشتر نشون خوشکل و گرون خرید بود حسودیش میشد با بابا بزرگم دعواش شده بود که چرا برا من هیچی نخریدی موقع عروسی😂خدا بیامرزدشون...75سالش بود اون زمان

من مادربزرگم اینجوری بود...ادمایه ساده ای هم هستن ها اینجور آدما ولی مثله بچه ها حسادت میکنن به بچه ...

دقیقا از صبح دارم به حرفت فکر میکنم، یکی یکی کاراشو یادم میاد.... جالبه که تا الان نفهمیدم

...
2738