2733
2739

دوستان، مامانم خیلی منو اذیت کرده، همیشه تحقیرم میکنه، حس خوبی به شوهرم نداره، نمی‌دونم بنده خدا شوهرم چه هیزم تری بهش فروخته، همیشه داره غیبت شوهرم میکنه، با اینکه بهش رو نمیدم اما بیشتر وقتها یه جوری درموردش حرف میزنه که تحت تاثیر حرفهاش قرار میگیرم با شوهرم دعوامون میشه بعدش.... 

خلاصه خونه خودشونو زده به نام خواهر برادرام، هیچی به من نداده، اصلا ازش محبت ندیدم، ازدواج خواهرمم تا قبل عروسی به من نگفتن خواهرم نامزدیه، خیلی خودم و شوهرم تعجب کرده بودیم از رفتارهاشون، خییییلی جزییات دیگه که حوصله تایپ کردنشون ندارم  

الان دیگه باهاش قطع رابطه کردم، حتی تلفن هم نمیکنم، با خواهر برادرهامم....

ولی همش خواب میبینم غمگین و تنهاست، و من باید برم پیشش، یا میبینم استوری غمگین میذاره، به نظرتون من چکار کنم؟

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من چون ندیدم همچین چیزی برام قابل هضم نیست ونمیدونم چی بگم.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

برو تووظیفتو انجام بده هرازگاهی ازروی وظیفه بهش سر بزن درحد یه چایی خوردن گرم بگیر باهاش اصلا ازهیچی نپرس مامان منم بامادرش قطع رابطه بود دوماه یه بار بهش سرمیزد

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

قطع رابطه نکن مادرته، با خواهر برادرها هم اگه نخواستی حرف نزن ولی با مادرت ارتباط داشته باش

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706