2733
2739
عنوان

یعنی هیچ کس نیس ک مرکز ناباروری یا بیمارستان مادر یزد رفته باشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4255 بازدید | 41 پست
فقط اسپرم نه.. هورمونیام مونده... و اگه چیز دیگه ای باشه نمیدونم مثل ازمایشای ایمنی

پس شما مشکل بچه دار شدن نداری مشکل سقط داری

میخاد بیای یزد بری دکتر؟

من خودم اطلاعی ندارم جاریم خودش ماماست 

اگه میخای مشکلتو بهش بگم ازش بپرسم چ دکتری خوبه

❤🩵🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس شما مشکل بچه دار شدن نداری مشکل سقط داری میخاد بیای یزد بری دکتر؟ من خودم اطلاعی ندارم جاریم خو ...

اره بخدا حتمن بپرس برام

دعات میکنم

دیگه مغزم نمیکشه انقدر بهش فکر کردم

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
2731
به چه درد میخوره شما فقط باید ایمنی انعقادی بدی 

چرا میگی بدرد نمیخوره خدا لعنت کنه دکترشو.. تازه برا شوهرمم نوشت نامرد مجبورم کرد از بدیم

اره بخدا حتمن بپرس برام دعات میکنم دیگه مغزم نمیکشه انقدر بهش فکر کردم

عزیزم من ازش پرسیدم

گفت ک سقط هاتون تو چند هفته بوده؟ و اینکه اصلا تا حالا نمونه سقط دادی آزمایشگاه پاتالوژی یا نه

توی یزدم دکتر طباطبایی برا سقط خیلی خوبن 

مطبشم توی چهارراه پژوهش

❤🩵🧡
عزیزم من ازش پرسیدم گفت ک سقط هاتون تو چند هفته بوده؟ و اینکه اصلا تا حالا نمونه سقط دادی آزمایشگاه ...

تو هشت هردو قلب داشتن.. متاسفانه بیمارستان نفرستاد.. فقط در همین حد ک بچه خوره نبوده و این چرت و پرتا

عزیزم من ازش پرسیدم گفت ک سقط هاتون تو چند هفته بوده؟ و اینکه اصلا تا حالا نمونه سقط دادی آزمایشگاه ...

ممنون ازت عزیزم.. لطف کردی.. حاجت روا شی

2738
تو هشت هردو قلب داشتن.. متاسفانه بیمارستان نفرستاد.. فقط در همین حد ک بچه خوره نبوده و این چرت و پرت ...

باید خودت میبردی آزمایشگاه 

حالا اشکال نداره زیر نظر یه  دکتر خوب برو انشالا که مشکلت حل میشه🌺

❤🩵🧡
باید خودت میبردی آزمایشگاه  حالا اشکال نداره زیر نظر یه  دکتر خوب برو انشالا که مشکلت حل ...

بیمارستان اجازه نداد.. جنینو گذاشتن تو شیشه ولی بهم ندادن... گفتن قابل ازمایش نیس... هرچی اصرار کردم محل ندادن

پس شما مشکل بچه دار شدن نداری مشکل سقط داری میخاد بیای یزد بری دکتر؟ من خودم اطلاعی ندارم جاریم خو ...

سلام 

من پیش علاقه بندبودم راضی نبودم سرنمیبست

خودم تنبلی خفیف داشتم ک متفورمین خوردم همسرم واریکوسل ک عمل کرد ولی بعدعمل نرفتبم ببینیم چیشده وضعیت اسپرماش ضعیف بودقبل عمل دکترش گفت مشکلی نداریدبریداقدام ولی هنوز نشده

بیممون طرف قراردادهست برابیمارستان مادر بنظرشما برم مادر یا کلینیک ناباروری؟

سلام  من پیش علاقه بندبودم راضی نبودم سرنمیبست خودم تنبلی خفیف داشتم ک متفورمین خوردم همسرم و ...

من کیلینک ناباروری نرفتم فقط بیمارستان مادر رفتم 

پیش دکتر کریم زاده

❤🩵🧡