2733
2734
عنوان

بارداری با تماس پیشآب

818 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من از ترس اومدم اینجا ثبت نام کردم تروخدا اگ کسی دقیقن با شرایط من باردار شده بهم بگین اگه نمیدونین الکی نگین من خیلی میترسم .

من با همسرم ماه پیش ی رابطه بدون دخول داشتم چون هنوز عروسی نگرفتیم بعد ببخشیدا ولی آلت ایشون فقط با آلتم تماس داشت و پیشآب ایشون مالیدا شد به دهانه واژنم باکره ام هستم سر موعد پریود شدم ۷ روزم طول کشید نرمالم بود اما این ماه هیج رابطه ای نداشتم اما پریودم تاخیر افتاده ۸ روزه ۲ بارم بیبی زدم یکی روز ۴ تاخیر یکی روز ۸ تاخیر که امروز میشه هر جفتش منفی بود الان خیلی میترسم کسی بوده با شرایط من اما باردار بوده؟؟؟ اصلا مایه منی با واژنم در تماس نبود اصلا اصلا فقط ترسم از پیش آبه اخه خیلیا میگن دیدیم بارداری این مدلی اما بعدش میگن مایه منی ریخته رو واژنمون من اصلا ارتباطی با منی نداشتم .تروخدا کمکم کنید اینم بگم رابطه ای ک داشتم بعد از تخمکگزاریم بود یعنی در اون بازه نبود 

باردار نیستی 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر تغییرات هورمونی منم تو عقد تا  ده روز عقب افتاد و باکره هم بودم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731
2738

یاد اون داستانه افتادم که دختره تو حموم مینشسته حامله شده

مامانم همیشه تعریف میکرد که بچه بودم نشینم رو زمین زیر دوش:|

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2706